Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden pasi lenyeleti a növel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi lenyeleti a növel a spermáját? Azaz ez minden pasinak a mániája?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyeleti le mindenki. Az én párom sem kényszerít rá... még szerencse. De szerintem a legtöbb pasi szereti, ha lenyelik a spermáját. Nem tudom mit élveznek annyira ebben...
2008. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ezt Én sem értem... Rám sem kényszeríti, csak megemlíti, h na most az egyszer, de én nem engedem... egyszerűen nekem undorító. de izlések és pofonok :)
2008. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem a lenyelés a lényeg! Az a kiábrándító, ha valaki nem tud diszkréten megszabadulni tőle! Nem túl elegáns, ha valaki beengedi a szájába, aztán öklendezve kapkod a papírzsebkendő után, vagy kirohan fogat mosni! Akkor inkább tessék kikészíteni egy zsepit, és az utolsó pillanatban abba engedni az anyagot. Ezt meg lehet úgy csinálni, hogy a pasi ne érezze kellemetlenül magát! (Legalábbis nekem volt olyan barátnőm, aki meg tudta csinálni. Közben a szájával kissé feljebb kényeztetett.)

Az meg még utálatosabb, ha a pasi küldi utána fogat mosni a lányt, mert pl. nem hajlandó utána csókolózni!

2008. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
az enyém nem engedi , mert úgy érzi megaláz vele.
2008. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Rettenetesen izgató ha egy nő jól szop, és még ha le is nyeli... mennyország. Nem kötelező csak jólesik nagyon.
2008. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom soha nem kényszerítene rá, mégcsak nem is kéri, nehogy rosszul essen nekem. Én mégis megteszem, mert mindennek ellenére tudom hogy tetszik neki ha lenyelem, bár én sem értem miért. Egyébként nem olyan borzalmas, meg lehet szokni az ízét és ha gyorsan egyben lenyeled az egészet akkor alig érzed. De ha valakinek mégis undora van tőle akkor inkább ne csinálja, a pasinak jó lesz enélkül is ebben biztos vagyok.
2008. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűen erotikus. Kb mint h mi a jó abban, ha egy jó feneket fogdosunk...
2008. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én párom sem kényszerít rá, tiszteletben tartja amit szeretnék!
2008. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mánia, de debil, hanem ha már a szádban van, akkor sokkal kevésbé illúzióromboló, ha lenyeled. Meg ha már bent van, akkor nem mindegy neked, merre távozik? Ha hányingered van tőle, akkor ne a szádban fejezd be/ne is csináld az egészet, mert csak kényszernek érzed az egészet.
2008. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy normális gondolkodású férfi nem kényszeríti a nőt semmire. Nekem eleinte mindig szólt a kedvesem, mikor érezte, hogy el fog menni, és a kezemmel csináltam tovább. Azután már én akartam kipróbálni, hogy milyen érzés lehet. Nekem nincs vele problémám, és imádom nézni a kedvesem, hogy mennyire élvezi mikor csinálom neki.

Petranova

2008. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!