Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon keves a fanszorzetem.18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon keves a fanszorzetem.18eves lany vagyok. Van azert de ritka. Mitol van?

Figyelt kérdés
Masoknak hogy van. Amugy minden ok velem.
2008. szept. 2. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj neki, kevesebbet kell szőrteleníteni.
2008. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
sirály :D
2008. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben repdesnék örömömben. Amúgy pedig változó, hogy kinek mennyi szőr nő, mondhatni adottság. Én is láttam olyat, hogy csak lestem, rettentő sűrű és hosszú volt, de van, akinek nincs sok. Örülj neki, nem kell annyit szenvedni szőrtelenítésnél :-)
2008. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki nagyon!! Ezt egyéne válogatja, te a szerencsésebbek közé tartozol!!
2008. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ilyen fajta vagy, nem kell foglalkozni vele azt a keveset kicsit karbantartod aztán épp elég. Vannak csajok nem is kevesen h a segglyuk mellett is dzsungel van na az már inkább ciki!
2008. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

van akinek a haja ritka, neked meg ott a ritka:D szeretnék a hejedben lenni:D:D

de am meg lehet h ha a hajad is ritka akkor érthető a dlog(kevés "szőröd nő"/haj, szőr itt-ott.../);)

2008. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan embercsoport is, akiknek csak haja van. Ezen kívül néhol egy-egy szál... azt pedig kiszedik.
2008. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Ez olyan mint pl nekem elég szőrős a kezem(apámtól örököltem), bnőmnek meg épp hogy két szál van és az se látszik.
2008. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel abszolút nincsen semmi gond! A szőrtelenítés így legalább kevesebb gondot okoz. Emiatt ne aggódj!
2008. szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
huuh...en a helyedben orulnek...nyugi...semmi gaz...te ilyen fajta vagy....es ez csak jou....:D;)
2008. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!