Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen az mikor a nőknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az mikor a nőknek orgazmusuk van?

Figyelt kérdés
Honann lehet észre venni miből lehet azt látni?
2008. szept. 1. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
hény éves vagy?:)
2008. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16 de nem ez volt a kérdés.
2008. szept. 1. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Gratulálok, ezt a kérdést ma Te tetted fel másodjára, a hónapban kb. 80-adszorra, tapsold meg magad, majd írd be a keresőbe oldalt az orgazmus, nő és egyéb kulcsszavakat, és láss csodát: már vagy 300-szor megkérdezték.

Amúgy meg nem írhatnál ide 18 év alatt.

szevasz

2008. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

dugjál, és ha ügyes vagy, megtudod.

bár erre nem nagyon van remény az elkövetkezendő 10évben...

2008. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
apám, még mindig csak azt tudom mondani hogy ki kell tapasztalni. Minden nő más, és minden nő másképp viselkedik olyankor. Miért ilyen hihetetlen ez?
2008. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Hirtelen vérrel telitődik a csilkót és vérbő lesz minden.És picit beleremeg az ember az intenzitástól függően.És kellemes érzés halad át az egész testem meg főképp arrafele:)
2008. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszadó volnék.Valaki nem így éli meg a csúcsot, hogy így lepontozott???!!Nem tudom mi a gond.Én csak leírtam az én szubjektív élményemet ahelyett, hogy lelszidtam volna a kérdezőt, mert kíváncsi....
2008. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én téged fel pontoztalak !Csak a többi bunkó válaszolot nem öket le...
2008. szept. 5. 13:48




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!