Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 17 évesen lefeküdtem a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen lefeküdtem a barátommal, bár még nem álltam készen, de féltem, hogy elveszítem. Nem volt túl jó élmény, nem volt orgazmusom, és sajnos azóta se (3évig voltam vele). Új kapcsolatom van, a barátom mindent megtesz, mégse sikerül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy ott rontottad el, hogy azért feküdtél le a volt barátoddal, hogy nehogy elveszítsd. Ha tudtad, hogy nem állsz készen, akkor nem kellett volna lefeküdnöd vele. Ez a rossz élmény egy életen át kísérni fog, és én úgy hiszem, hogy emiatt nincs orgazmusod sem. Próbáld meg elfelejteni mi történt és csak a "most"ra koncentrálni. A párodnak türelmesnek kell lennie, és neked is. Jah, és legfőképp ne kudarcnak élj meg minden együttlétet, mert orgazmus nélkül is lehet nagyon jó a szex!
2008. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Türelem elsősorban! Nem kell az első együttlétben keresned a hibát, egyszerűen nem vagy türelmes önmagadhoz. A szex egymás megismeréséről szól, adj időt magadnak és a barátodnak amég összeszoktok. ne várd görcsösen hogy elmenj, hiába 3 éve már, de lehet hogy nem a megfelelő emberrel volt. Ehhez ketten kelletek hogy jó legyen.
2008. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Nekem ez elég erősen pszichológiai dolognak tűnik, egy 17 éves lány testileg már mindenképp kész van(jó, vannak krónikus esetek). Agyadba rakd rendbe a dolgokat, lépj túl és kész.

20 évesen ne egy 3 éve történt dolgon rágódj...

2008. aug. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem testileg, hanem lelkileg nem voltam rá kész!Most már felnőttem, de mégse megy!Azt hittem, hogy az idő múlásával jobb lesz a dolog, de mégsem! Ráadásul az előző kapcsolatom után depressziós lettem!Mivel a párom ismeri az exemet, nem árultam el neki, hogy soha nem éltem át orgazmust, úgy véli, hogy a depresszió volt az oka,de már abból is kilábaltam, szóval...És nem Ő a hibás, mert tényleg mindent megtesz!Nem lehet a türelem helyett valami más megoldást találni?Mert már elég sokat vártam!Totál kétségbe vagyok esve!
2008. szept. 1. 01:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd én elég korán feküdtem le a volt barátommal :S:S De nekem ugyanugy müködött minden annak ellenére hogy csomoszor megalázot:S ez nagyon rossz volt az útcán meg minden de sebaj rájöttem nem kell vele foglalkozni és után ugyanugy ment minden a következő palimmal pedsig én sem voltam rá felkészülve:(:( bánom de ez a lelkem mélyén van és nem is érdekel már elfelejtettem nem tartozik az életemben szóval szerintem neked is aszt kéne és aktus közbe még csak gondolni sem kéne rá :) hisz ott csak a partner a fontos és te :)

jahm és még vmi !:) ha nem tudsz elmenni akkor probáld meg magat is izgatni a csiklódat hátha elmész még ha csiklói is akkor is :):) Sok szerencsét szija:):)

2008. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!