Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Már majdnem ott voltam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már majdnem ott voltam, nagyon kicsi kellett volna, hogy átbillenjek a holtponton és akkor furcsa hangja lett(mikor ujjazott a barátom) és utána már nem volt olyan jó!Eljutottam a csúcsra?

Figyelt kérdés
Szerintünk spricc volt, de csak folyt nem spriccelt!Nem tudom elmentem-e, de ha igen akkor nagyon rövid ideig tartott!(eddig nem volt hüvelyi orgazmusom)
2008. aug. 31. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt írod utána már nem volt jó. Akkor nem jutottál el a csúcsra. Mi az, hogy spricc?
2008. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat az OFF-ért!


Az elsö válaszolótól kérdeznénk!

Hogy érted azt hogy ha utána már nem volt jó akkor nem jutott el a csúcsra?


Köszönöm ha válaszolsz!

2008. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.. akár el is mehettél! Miért, van olyan hogy elmegy egy nő.. és utána már valahogy nem ugyanaz... Simán van, mért ne lehetne? Csiklóorgazmusnál lehet fokozni, és még több orgazmust csinálni... de hüvelyinél.. szerintem ez nem kizárt, hogy az volt. Viszont ha úgy érezted.. lehetett volna még jobb.. akkor,.. hát igen :) Irány vissza, kísérletezni még ;)
2008. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második válaszoló. 30 éves nő vagyok, így tudom ,mi az az orgazmus. Valószínű, nem jól írtam a kérdést. Úgy értettem ha robbanásszerűen nem érezte azt, hogy elélvezett, akkor mégsem. Lehet, hogy megzavarta valami és kizökkent. Erre gondolok.
2008. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsö válaszoló!


Lehet te értettél félre vagy én téged!De...!Én azért kérdeztem mert én nem vagyok még 30 éves!Vgyis tapasztalat szerzés céljából!Nem azért mert kételkednénk abban amit te irtál!!!

2008. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is bocs az Off-ért.

Szóval első és ötödik válaszolónak: azt írta a kérdező, hogy már majdnem ott volt, de ... utána semmit nem érzett. Az orgazmus egy olyan érzés amikor már majdnem "megőrülsz", majd bekövetkezik, ez egy robbanásszerű érzés. Ő azt írta, hogy furcsa hang és spricc. Valószínű egyébként történt vmi, egy hajszál választhatta el az orgazmustól. De ez csak privát vélemény és bocs, hogy azt hittem, "támadsz". Üdv

2008. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tényleg mi az a spricc???/én 27 vagyok,de én sem tudom:-))/
2008. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod hogy elmentél-e akkor nem mentél el.
2008. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!