Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet, hogy egy lány annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy egy lány annyira szűk, hogy nem fér bele egy férfi pénisze?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenről még nem hallottam... Nem lehet,hogy inkább az a baj,hogy nincs kellő képpen felizgatva?
2008. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem, a hüvely tágul, gondold el akkor gyereket szülni sem tudnának a nők. Nem voltál kellőképpen felizgatva!
2008. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetőség van:

1. nem elég nedves a lány és nagyon szorong, amitől nem tud ellazulni kellőképen és összeszűkül

2. vaginizmusa van a lánynak, amit orvosilag kezelni kell

2008. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha egy baba ki tud férni, akkor a pénisz miért nem tudna behatolni?? :S :D
2008. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon szűk előfordulhat. De orvosolni lehet, sikodítóval, sok gyengédséggel, kellő előjátékkal, és oldott hangulattal, nah meg persze bizalommal.
2008. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták,elképzelhető, de orvosilag kezelhető.

De sokkal valószínűbb, hog még nincs felkészülve a szexre. Nincs eléggé benedvesedve,kitágulva,ellazulva. A lényeg,hogy sokat pettingeljetek, egy,majd két ujjal izgasson,tágítson a barátod. És itt nem egy vagy két alkalomról van szó.

Először nekem még az is borzasztóan fájt,amikor a párom csak egy ujját dugta belém! Aztán már nem fájt,aztán élveztem,aztán jött mégegy ujj,először fájt, de aztán kellően kitágultam és azt is élveztem és végül a szeretkezés is sikerült nem rég, és a meglepő az,hogy ez most szinte egyáltalán nem fájt!Köszönhetően annak hogy rengeteget pettingeltünk előtte és hosszú volt az előjáték! Pedig kezdetben én is azon gondolkoztam,hogy orvoshoz kénne mennem.

(Ja és a benedvesedésben esetleg segíthet a síkosító is!)

2008. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalat: Első alkalommal pettingeltünk, én kissé szorongtam nem tudtam magam elengedni, és ha bedugta az újját fájt. Még 2*-ra is kellemetlen volt és eléggé feszült is de aztán mindig egyre jobb lett. Meg kell szokni a helyzetet, elengedni magunkat és nem lesz gáz. 3.-tól már nem is fájt és egyre jobban élveztem ahogy kényeztet a párom, egyre könnyebben fel tudott izgatni, még én is meglepődtem mennyire...

Naszóval csak türelem, gyengédség és ha próbálkoznátok akkor tegyétek amikor tutira nem zavarhat meg titeket senki, az sikat segít az ellazulásban. Akkor majd nem lesz olyan szűk, és majd észreveszed ha készen áll. Hajrá! :)

2008. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha még szűz a lány, lehet hogy nem is a vagina szűksége a gond, hanem a szűzhártya vastagsága és rugalmassága. A leggyakoribb ok azonban hogy valamilyen pszichikai gát van a lányban (tudatos vagy tudatalatti félelem vagy ellenérzés). Hivatásos sportolóknál igen ritkán és extrém esetekben lehet a medenceizmok túlfejlődése is a gond (persze ehhez több évnyi, gyermekkortól túlűzött sportolás kell, plusz hajlam, ezért is iszonyat ritka).
2008. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem. Ez a lányon múlik, h mennyire tud ellazulni aktus közben. Ha görcsöl nyilván nehezen vagy sehogy nem fog menni a dolog.
2008. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!