Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm nem engedi hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem engedi hogy orálisan kényeztessem. Mi lehet ennek az oka? Én nagyon szívesen csinálnám, de nem hajlik rá.

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve vagyunk együtt. Neki még nem volt előttem semmi fajta párkapcsolata.


Olyan szívesen csinálnám...


Mi lehet a megoldás?


Előre is köszönöm


2008. aug. 31. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát valahogy gyengéden próbáld rávenni, fogalma sincs, hogy mit hagy ki. Bár ha 3 éve együtt vagytok és eddig nem sikerült, akkor nem lesz könnyű. Orgazmusa szokott lenni? Valószínű, hogy kellemetlen dolognak tartja illetve zavarónak. Gondolom ő sem csinálja neked. Puszilgasd a testét sokat és próbálj egyre közelebb "férkőzni" a csiklójához. Talán egy kis alkohol is segíthet ellazulni! Sok sikert!
2008. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! én sem szeretem, ha a barátom orálisan akar kényeztetni... nekem az nagyon feszélyező érzés. igen, ahogy az előttem válaszoló írta, alkohollal jobban engedi az ember, mert oldódnak a gátlások, ugyanakkor én például annak ellenére, hogy nem szeretem, ha nekem csinálja, annál szívesebben csinálom én neki. egyébként meg ne nagyon erőltesd, ha nem akarja.
2008. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok, ahogy az előttem válaszoló... úgy érzem azért nem szeretem, mert nem vagyok kibékülve a testemmel, és persze akkor hogy engedjem a barátomnak hogy ott garázdálkodjon? lehet, hogy idő kell neki, míg "felnő" ehhez (én úgyérzem erre van szükségem)... a legegyszerűbb, ha vele beszélgetsz erről - ha három éve együtt vagytok biztosan jól megértitek egymást:)
2008. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Csak dícsért sokat a testét, biztosísd róla hogy megőrülsz érte. Kérdezd meg hogy ahhoz mit szólnaha ruhán keresztül kézzel izgatnád, és ha már látod rajta hogy élvezi, kérdezd meg hogy nem-e mehetne a kezed a bugyija alá. Ne erőltesd de biztosísdhogy csak az történik amit ő akar és vigyázol hogy semmi baja ne legyen. Ha sikerült rávenned és kellően feluzgult (segít ha időnként megnyálazod az újjaidat) kezd el mondogatni neki hogy ez neked is nagyon bejön és teccik hogy érzed ahogy egyre jobban felizgul (lehet hogy a testnedvei miatt van zavarban?) és szeretnél erre még tenni egy lapáttal (akarommondani nyelvvel).

Fontos hogy senki se tudjon megzavarni titeket! Szerintem még egy próbát megér az az érv hogy honnan tudja hogy nem jó ha nem próbáljátok meg. Sok sikert!

2008. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!