Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés a pasinak ha ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a pasinak ha ki nyal valakit (csajt), és forditva milyen érzés a csajnak ha kinyalja a pasi?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
csaj kinyalja a pasit? hát elég perverz gondolat de páran biztos csinálják. A pasinak jó érzés ha a csajszit nyalja. De egyénfüggő ez is. Valaki majd megvesz a nyalásért valaki megcsinálja a párja kedvéért és van aki nem szereti. én párom pl imádja ;)
2008. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csajnak milyen érzés ha nyalja a hapsi?
2008. aug. 31. 15:47
 3/12 A kérdező kommentje:
a hapsinak milyen érzés ha kinyalja a csajt?
2008. aug. 31. 15:48
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak valamikor van kedve hozzá valamikor nincs. Ha olyanja van hihetetlenül jól nyal és iszonyúan élvezem, valamikor nincs kedvünk hozzá. Ez helyzet és egyénfüggő. Pasik majd válaszolnak nekik milyen érzés. Nekünk nőknek szerintem fantasztikus.
2008. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, tehát csak a párom elmondásából tudom, hogy neki milyen érzés, ha nyal. Jó. Felizgatja a látvány, az íz, stb... Nekem........Hm. Azt hiszem ezt nem is tudom igazán leírni, csak egy szóval: Isteni!!!!!
2008. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csaj vagyok és: vannak pasik, akik jobban tennék, ha nem nyalnának, mert unalmasan és szarul csinálják. A jobbik eset, ha lehet őket "irányítani" egy kicsit, hogy élvezhetőbb legyen... az én életemben eddig 2(!!)pasi nyalt úgy, hogy azt mondtam, hogy EZ IGEN! (azért hozzátartozik, hogy túl sok pasi nem volt az életemben, 10 alatti számról beszélek) Szóval a többség nem a legjobb.. de ha szerelmes a lány, akkor nem a technika számít (az elején) akkor minden jó, még a béna nyalás is. Csak valami kontakt legyen. Szóval: ha valaki jól csinálja (bár ez azért elég ritka, fontos az is, hogy a pasin is azt érezze a lány, hogy élvezettel csinálja) akkor ha nyalnak az egy fantasztikus érzés.
2008. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Sajnos férfi szemszögből nem tudok beszélni de szerintem ők is élvezik, ha valaki jól csinálja. Nekem a volt pasim volt ilyen téren felülmúlhatatlan. Olyan profin csinálta, hogy volt amikor fel is sikítottam. Azt a gyönyört leírni nem lehet szóval szerintem mindenki élvezi.
2008. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csaj vagyok. Nekem isteni amikor a párom kinyal, imádom. És mivel sokszor csinálja, sokáig ezért gondolom neki is jó, hogy látja, boldog vagyok:)
2008. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Ha jól látom, első pasi hozzászóló vagyok. Szóval egy szó mint száz, én nagyon imádom a barátnőmet így kényeztetni. Főleg mikor látom hogy egyre jobban élvezi, és szinte minden porcikája megfeszül néha, és alig bírja visszafogni magát, hogy fel ne sikítson... Hát az valami nagyon jó érzés tud lenni nekem is. Érdekes viszont, hogy ő nagyon büdinek tartja az "illatát", de én szinte meg tudok őrülni tőle..:D:D Szóval férfiszemmel elmondhatom, hogy nagy élvezetet hagynak ki, akik nem szeretik ezt csinálni a párjuknak.:)
2008. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: A pasinak nagyon izgató. Anőnek szintén nagyon izgató és jóóó.
2008. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!