Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Már lefeküdtem a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lefeküdtem a barátommal 5-6 alkalommal, de még mindig fáj a behatolás, mikor fog simán "becsusszanni"?

Figyelt kérdés

Csak 1 kis ideig fáj, utánna már nem feszít annyira..

Elég nedves vagyok, ellazulok, előjáték is van, megfelelő körülmények, stb.

Lehet, hogy még mindig a szűzhártya miatt van?


2008. aug. 31. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
hááát, én eddig csak egyszer feküdtem le valakivel, de csak a péniszének a fele fért be, mert ha beljebb ment szinte orditani tudtam volna, ugyhogy csak félig sikerült betennie:) remélem nekem is a következő jobb lessz:)
2008. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nekem bemegy teljesen, utánna már jó, csak az első pár mp rossz
2008. aug. 31. 11:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
még kikell tágulnod
2008. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és az még kb mennyi idő?
2008. aug. 31. 12:15
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
egyénfüggő
2008. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél más, meg a sráctól is függ, mekkora van neki. Pl én barátnőmet hiába juttatom először csúcsra csak szeretgetéssel, utána még mindig fáj neki elején picit.
2008. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sszia! Örülök, hogy nem vagyok az egyetlen :) Én is "nemrég" veszítettem el, és megnyugtatlak, az első 10-15 aktus még simán fájhat! Én is megijedtem akkor, hogy te jó ég, ez mikor lesz már sokkal kellemesebb... egyszerűen kb már élvezni se tudtam, amit kellett volna. Ehhez tényleg sok minden hozzájárul. Ne aggódj, jobb lesz. Csak koncentrálj a barátodra, és tényleg, kapcsolj ki teljesen. :) És ne csináld, ha nagyon kellemetlen!!
2008. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát még nagyon az elején vagy a dolognak. Jobban rá kell hangolódnod és még jobban benedvesedned ahhoz, hogy az csak úgy becsusszanjon. Ehhez neked is meg a párodnak is sokat kell tennetek. Legyen még hosszabb és élvezetesebb az előjáték, mást nem tudok mondani...majd kialakul.
2008. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fog csak úgy becsusszanni, mindig fog kicsit feszíteni az első bahatolásnál. De majd megszokod.
2008. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
pont ez az h a behatolásnál feszít, azt lassan kell csinálni, de utánna már nagyon jó érzés, igaz a hüvelyi orgazmus még odébb van...
2008. aug. 31. 20:34
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!