Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit kell még tennem? Már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell még tennem? Már mindent megpróbáltam de képtelen vagyok. Felejteni szeretnék!

Figyelt kérdés
Egy számomra megterheő problémára szeretnék általatok gyógyírt találni. Egy éve jártam egy nálam 5 éves fiúval. Igaz a kapcsolatunk nem volt mindig felhőtlen de én szerettem őt. Miután összejöttunk a köztünk lévő dolgok megváltoztak és minden érzelmet kezdett felváltani a testiség. Ez bizonyos mértékig nem is lett volna baj de egy idő után már olyankor is alá kellett vetnem magam a kívánságainak amikor nem akartam. Kellemetlenül éreztem magam tőle. Nem sokkal később betelt a pohár. Egy házibuliból részegen hoztuk haza egy haverjával. Annyira részeg volt, hogy nem ismert fel mikor az ágya mellé ültem. Elkezdett felszedni. Fűzött, hogy legyek a barátnője de visszautasítotam.(Minek ha már úgy is az vagyok?)Ekkor megragadta a kezem és letepert az ágyra. Próbáltam elhülyéskedni a dolgot de nem ment. Megijedtem. Végig kigombolta az ingem és akkor már nem tehettem ellene semmit, mert ő erősebb volt nálam. Végül az volt a szerencsém, hogy a barátja megmentett tőle. Próbálom elfelejteni s egy év is eltelt azóta de még mindig magamon érzem az érintését. Gyűlölöm magam ezért és nem is tudok tkörbe nézni. Mit tehetnék?
2008. aug. 31. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2008. aug. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most 17
2008. aug. 31. 00:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szabadna gyűlőlnöd magad. (Én is régen magamat akartam leköpni a tükörben amikor egy fiú erőszakosabb volt velem) Nem csináltál semmi roszat, nem mondom hogy többet nem fog eszedbe jutni, mégha nem is "erőszakolt meg igazán",elnézést, de próbálj meg más embereket is megismerni, és bízni magadban főleg, és bennük ha rászolgálnak. Mindenképpen jó ha egy közeli barátnak őszintén beszélsz róla.
2008. aug. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igazán ne okold magad, Te egyáltalán nem tehetsz semmiről. Ő részeg volt ennyi. Az tény, hogy meg kell tanulnod újra bízni a pasikban.
2008. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Namármost elfelejteni valószínüleg sosem fogod de idővel ha eszedbe jut már nem fog annyira megrázni. Elsősorban meg kell békélned magaddal ami nehéznek hangzik de muszály és aztán már sokkal könnyebb lesz. Áll meg a tükör előtt, nézz a szemedbe, és gondold végig mi is történt: Te ellenkeztél de ő erősebb volt, aztán végül megmentettek. Nem tettél SEMMI ROSSZAT, nincs miért magadat okolnod! Végy egy zuhanyt, nevezd ki megtisztító zuhanynak, mosdás közben gondolj arra hogy ezzel megszabadulsz minden érintése nyomától és többé nincs is hozzá közöd. Ha meglátod vhol légy közönbös, nem érdemli meg hogy bármit is érezz iránta. Beszélj erről egy igazi baráttal, ha van kivel megosztanod az sokat segíthet. Keress újra vkit akivel el tudnád képzelni az életet: járj nyitott szemmel, nem minden pasi szemétláda. Lehet hogy a baráti körben tettszel vkinek, és kis odafigyeléssel felfedezheted ezt. Örülj az életnek, hogy van még időd, nem szurtál el sok időt egy féreg mellett és gondolj arra mennyi szép élmény vár még rád. És fontos hogy ne a lakásban dekkolj. Egy kirándulás jót tesz az idegeknek. És kitartás!
2008. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha majd jön egy pasi,akit nagyon szeretsz, fel fogja oldani a gátlásaidat!Nagyon fontos,hogy már a kapcsolat elejétől kezdve felvállald az igényeidet! Ha felvállalod,akkor rögtön kiderül, hogy van e közös jövőtök. Ha pedig nem,akkor az történik Veled,mint 1 éve...Megfelelsz valakinek,olyan dolgokat csinálsz,ami neked nem megfelelő, majd megbánod!Fogd fel ezt tanulságnak,és a következő kapcsolatodban csak akkor menj bele valamibe,ha neked is van hozzá kedved!Én is
2008. szept. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!