Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az normalis ha a ferfi jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis ha a ferfi jobban elvezi h en elmenjek, mint o? Meghozza ha o elegit ki oralisan?

Figyelt kérdés

Meg uj a kapcsolat ilyen teren s csak az elso 2 szex volt meg, de..meglepodtem, mert imad kielegiteni oralisan engem.Sot le0galabb 5szor csinalta...es azt mondta h imadja latni, mikor latja h a no elvezi, s h ezt csak annak csinalja meg akit szeret..Es jo, h en is ot kenyeztettem, de tudtommal nem ment el, es ez ot egyaltalan nem zavarta.

Ez normalis v mar kene aggodjak?


2008. aug. 31. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
CSak akkor kell aggódj ha valami bunkot kerestél... mindössze annyit jelent hogy egy rendes pasit fogtál ki...
2008. aug. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki.kevés az ilyen.El ne engedd!!!
2008. aug. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, elvégre arról kéne szólnia egy együttlétnek, hogy ő érted, te pedig érte vagy, tehát nem az a cél, hogy te jól érezd magad, hanem h ő érezze jól magát veled, és ha ez kölcsönösen működik, akkor az a boldog párkapcsolat :)
2008. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, a nőknek az is probléma, ha nincs probléma :D

Bárcsak én fognék ki egy olyan lányt, aki jobban élvezi szájjal csinálni, mint amennyire én élvezem :D

2008. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normális dolog, nekem is van amikor rámjön, hogy csak azt akarom, hogy a barátnőm élvezzen, én annyira nem kivánom a szexet vagy az orgazmust. viszont nyalni bármikor képes vagyok, és szeretek is nagyon :D


szóval ne aggódj, teljesen rendben van a pasid.

2008. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljsen normális, például én is sokszor nagyon élvezem, van hogy jobban. Hidd el nagyon izgató látni, főleg közelről és ha én okozom :) Ha szeretnéd hogy ő is élvezzen, csináljatok 69-es figurát, feküdjön alád miközben nyal, és te simogasd vagy szájjal kényeztesd közben, így úgy élvezhet el, hogy közben téged lát élvezni, ami nagyon jó :)
2008. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ember szerelmes, akkor a saját orgazmusa csak másodlagos. Ez így van rendjén.

Petranova

2008. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!