Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik óvszer óvszer tartalmaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik óvszer óvszer tartalmaz lidokaint? Mi a márkája?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

egyrészről a lidokaint baromi könnyű túladagolni, ami szívleállást okoz, úgyhogy erősen kétlem, hogy ilyesmibe beleraknák.


másrészt a korai magömlést nem azzal kell kezelni, hogy érzéketlenné teszed magad, hanem azzal, hogy megtanulod használni a szerszámot.

2008. aug. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt hallotm,hogy van ilyen. Túl lehet adagolni az érzéstelenítőt,ha magunk kenjük rá,de nyilván pont elegendő éztelenítőt tesznek bele az óvszerbe gyárilag.
2008. aug. 31. 10:24
 3/10 A kérdező kommentje:
illetve érzéstelenítőt.. legalábbis gondolom
2008. aug. 31. 10:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A lidokain egy érzéstelenítő, én úgy tudo, még a gyógyszertárban is csak receptre szerezhető be. Véleményem, és tudomásom szerint nem tesznek ilyet óvszerre.
2008. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Óvszerbe lidokaint? Miért is tennének? Hogy ne érezz semmit. Ne haragudj lehet én vagyok a hülye, de nem értem, miért ne akarnád élvezni?!
2008. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
azért mert 5 perc alatt elélvez és valami hülye azt mondta neki, hogy ez ellen így kell tenni valamit. aztán valami másik hülye meg azt mondta, hogy ismer valakit, aki hallotta, hogy valaki látta, hogy van ilyen...
2008. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
egyik sem, viszont a durex performa [egy óra van a dobozán.] benzokainos síkosítóval van ellátva, ami hasonló hatást vált ki, ergo tovább fogod bírni.
2008. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Durex Performa lesz az.
2008. aug. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én pont most olvastam, a Lifestyles-nak van olyan fajtája, azt hiszem, Endurance a neve.
2008. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
53%
Csak a saját esetemet tudom elmondani... én is ezzel a korai magömléssel harcolok. egyszer kitaláltam, hogy kipróbálom a lidokaint. Befújtam vele közvetlen a szerszámot, meg egy fújást a gumiba. Úgy elzsibbadt a műszer, hogy semmit nem éreztem, de max fél percel tartott tovább a menet...nem tovább. Tisztázom, mert eléggé zavarosan írtam le. Annyira elzsibbadt, hogy nem éreztem semmit, csak azt mikor elmentem. Mint utólag elolvastam a tájékoztatót...nem lett semmi bajom belőle, szerencsémre! !!!DE FELHÍVOM MINDENKI FIGYELMÉT, HOGY NEM AJÁNLOM A LIDOKAINT, SŐT MEGKÉREK MINDEKIT, HOGY NE KÖVESSE A PÉLDÁMAT, MERT SÚLYOS KÖVETKEZMÉNYEI LEHETNEK!!!
2010. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!