Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor leborotválom a péniszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor leborotválom a péniszem utána kb. egy nappal apró kis piros bőrirritáció jön ki. Mit tehetnék ellene, hogy ez ne jöjjön ki?

Figyelt kérdés
2008. aug. 30. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:

leírom, én hogy szoktam borotválkozni, utána semmilyen kellemetlen hatást nem érzek.


zuhanyba be, hidegvíz(minél hidegebb, összehúzza a bőrt) és egy viszonylag eltompult borotvával NEM száliránnyal szemben leborotválom, amikor ez megvan, az apró kkis sőrtéket száliránnyal szemben is végighúzom, ezután valami tusfürdővel alaposan bekenem.


remélem segítettem.

2008. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez természetes. Már ha nemrég kezdted, mert mindenhol ahol borotválod kezdetben irritálódik a bőr, főleg ha az újranövő szőrszálak is szúrják. de nyugi, csak idő kérdése és hozzászokik a bőr, ugyanúgy ahogyan a szakáll, mellkas és egyéb helyen ahol borotválni szokták.
2008. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a másik megoldás, hogy nem borotvalod, hanem más módszert találsz. szortelenitokrem, etc

a borotvára én is érzékeny vagyok, és hamar borostás is lesz lennt

2008. aug. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Veet szőrbenövés elleni krém-nálam ez vált be
2008. aug. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először áztasd magad a kádban,forró vízben kb. 15 percet,majd kend be a borotvahabbal a nemiszervedet ott ahol le akarod borotválni,várj még 5 percet,és akkor kezd el.Először szőrnövekedési iránnyal egyezően,utána pedig visszafelé.Hideg vizzel öblitsd le,majd kend be Sudocrem-mel.Nekem (lányként) csak ez segített,semmi más.Addig mindig kipattogtam,és elég kellemetlen volt a barátom előtt is :S Amúgy ez egy antiszeptikus védőkrém,ami fertőtlenitő anyagot is tartalmaz,így nem fertőződik el a szőrtüsződ,vagy az esetleg vágott bőr.Azthiszem vény nélkül kapható,olyan 1000 forint körül van,de sokáig elég,és megéri.Elvileg babáknak tervezték bőrnyugtatásra,de tényleg hat :D Próbáld ki szerintem.
2008. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!