Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi idő számít korainak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő számít korainak a sexhez?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hete járunk ,tudom ez még nem sok de szinte minden nap együtt voltunk eddig és úgy néz ki komolyabb dolog lesz ebből.Kicsit incselkedtünk" már egymással és volt már rá alkalom hogy megkívántuk egymást és lett is volna rá alkalmunk de én leállítottam mert korainak tartom még.A kérdésem az lenne hogy mennyi idő számít korainak a szexhez.Válaszaitokat előre is köszönöm!
2008. aug. 30. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hány évesek vagytok és hogy szűz-e még vmelyikőtök
2008. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha már elég idősek vagytok, és tényleg ennyire egymásra agytok állva, húzd az agyát még egy két hétig, de aztán, ha tényleg ennyire bejön add be a derekad.
2008. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nincs olyan, hogy korai szex. Mármint olyan értelemben, hogy nemcsak testileg hanem szellemileg is érettnek kell lenni a dologhoz. Remek felfogás, hogy nem vágsz egyből a lecsó közepébe. Ha elkezdtek "játszani egymással" és te úgymond ellenkezel akkor szerintem még nem állsz készen. A szexhez kölcsönös bizalom kell és 100%-os magabiztosság. Ha ez nincs akkor még nem érdemes. Várj még ezzel addig is pettingelhettek. Amúgy hány éves vagy?
2008. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 18 évesek vagyunk,egyikünk sem szűz már
2008. aug. 30. 23:25
 5/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólónak válaszolnám hogy nem azért ellenkeztem mert nem állok még késszen ,eezzl nem lenne gond,csak hogy azért ne tartson "erkölcstelennek"na meg a barátaaim szerint a volt pasimmal korán feküdtünk le(2 hónap után) de szerinteem meg nem
2008. aug. 30. 23:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát azért még ebben a korban is "korai" az 1-2 hét vagy az 1-2 hónap. Szerintem várj még vele. A felnőttek (huszonévesek) fekszenek le egymással kb 1-2 hét után, de ez náluk már természetes, hiszen ők már "nem várhatnak". Amúgy én a helyedbe megvárnám azt a 2-3 hónapot és addig csak ismerkednék, pettingelnék vele.

cukorfalat

2008. aug. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez csak tőletek függ, a barátoknak meg nem kell mindent tudni. :) Ne mások véleménye alapján döntsd el, hanem az alapján, hogy mennyire érzed stabilnak a kapcsolatot, mennyire bízol a fiúban (mert a szexhez bizalom kell!). Ha ezek megvannak, nem feltétlen kell húznotok egymás agyát. :)
2008. aug. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne huzd, mert otthagy.. Vagy fekudj le vele, vagy ne szorakozz vele.

En utalnam, ha egy pasi csak huzna, ott is hagynam rogton, ne velem szorakozzon..

2008. aug. 31. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm 8hónapig várt..:) de szüzek voltak mind2 .még ha nem is vagytok szüzek legalább 1hónapot ha vártok az jó
2008. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez a "ne tartson erkölcstelennek" akkora hülyeség. Ilyen szerintem a sötét középkor óta egy férfi fejében sem fordult még meg.

Ha Te is akarod, akkor hajrá.

2008. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!