Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nincs orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés

A párommal már több éve együtt vagyunk. Tud a problémámról és szeretnénk is megoldani! Orális szexnél, vagy ha a csiklóm izgatja, rendszeresen sikerül, de ha behatol, akkor nem élvezem a szexet. A kérdésem igazából az, hogy miként lehet ezen segíteni, hogy így is jó legyen? Csak orvosi segítség jöhet szóba, vagy esetleg van más megoldás is?

Örülnék egy olyan válasznak is, aki hasonló problémával küzd ( vagyunk páran) és esetleg orvoshoz is fordult már vele. Köszönöm


2008. aug. 30. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
ESZO, intim torna, de ha visszakersed, sok ilyen kérdés volt már.
2008. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hasonló problémával küzdök, azzal a különbséggel, hogy én élvezem nagyon, ha belémhatol a párom. Próbáljon meg kézzel úgy eljuttatni a csúcsra, hogy közben benned van, előbb utóbb hidd el nagyon élvezni fogod és összejön. Ezenkívül a Kegel féle PC tornát nézd meg az interneten és kezd el csinálni!! Sok sikert!
2008. aug. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyszerű, hogy lepontoztok, mikor a kérdésre válaszolatm, és nem is hülyeséget, értelmesek vagytok, gratulálok! :D

(1. válaszadó)

2008. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Sokáig én sem tudtam eljutni a csúcsig, míg rájöttem a taktikára. Azóta csakis úgy tudok elmenni. De már ez is bosszantó, hogy egyféle pózban. Na szóval: én fekszem alul, a párom felül van, de egy picit lejjebb helyezkedik el, mint én, és mikor már szeretnél elmenni, a csípődet nyomd neki és úgy mozogjatok, eléred az orgazmust hamar, nekem bejött!


Sok sikert!

Írj, hogy sikerült-e!

2008. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! És ne úgy, hogy ki-be, ki-be, hanem inkább fel-le,fel-le.

Remélem érted!

2008. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!