Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitöl van az h a nemiszervem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl van az h a nemiszervem nem egyenes hanem kicsit görbe? Lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet ellen tenni és ne is tegyél nincs vele smemi baj (lány vagyok, de tudom:D) ja és szexben még jo is lehet mert könnyebben elérheted a lány g-pontját és jobban tudod izgatni. ja és sztem még aranyos is lehet. majd a barátnődnek is tetszeni fog:)
2008. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszike:D hát akkor nem csinálok pénisz szabályzót:DXDXD dehogy csak gáznak tartottam:Dde ezek szerint nem az:DP
2008. aug. 29. 13:42
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
ez genetika!valóban nem tehetsz ellene semmit, de minek is!nincs azzal semmi baj, a lányok ...ja is teljesen máshogy néz ki, nincs két egyforma.fütyiből is van vékony vastag görbe egyenes kicsi nagy tömzsi.....a tiéd különlegesebb kicsit:)
2008. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
nekem is görbe kicsit (lefelé konyul csöppet), és a lányok imádják, főleg, ha hátulról csináljuk. ne tegyél ellene, inkább örülj, hogy mázlista vagy (meg a csajod is)
2008. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én páromé se teljesen egyenes. Felfelé görbül, és eszméletlen jó vele a sex. Mondjuk nekem csak ő volt eddig, és ez így is marad, de én egy egyenes pénisszel talán nem is lenne olyan jó... Szerintem örülj neki:D És a párod is örülni fog neki:)
2008. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Persze h lehet tenni ellene: felhevíted acetilénnel aztán egyenesre kalapálod! De komolyan, azóta h kezelésbe vettem az enyémet is olyan mint a cövek!
2008. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne izgulj nem vagy vele egyedül.Nekem balra hajlik kicsit.Eleinte zavart,most már nem érdekel,ez van.És szerintem is másképp izgatja a csajt belülről,lehet hogy pont ez lesz a nyerő.
2008. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor megkönnyebültem:D köszi mindnekinek h irt nagyon kedvesek vagytok:P
2008. aug. 29. 23:28
 9/9 anonim ***** válasza:

"felhevíted acetilénnel aztán egyenesre kalapálod!"


ezt kipróbálom =D

2008. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!