Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lány elájulhat az élvezetől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány elájulhat az élvezetől szeretkezés közben?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, bár érezhet egyfajta fejfájást, esetleg szédülést, de sztem elájulni nem lehet.
2008. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, néhány másodpercre. A fiú is.
2008. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amire Te gondolsz az csak ilyen totál paff érzés :)

A legjobb dolog a világon.

2008. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem volt már hasonló élményem, igaz, csak egyszer. Pár másodpercre teljesen kikapcsoltam, és sötét lett minden. Hatalmas élmény volt, de azért nem próbálnám ki még egyszer, nem szeretnék az egészségemmel játszani...
2008. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
el lehet ájulni, egyszer sikerült a páromat ennyire elélveztetni, azt utólag mondta, fantasztikus volt, bár én nagyon megijedtem. de ez elég ritka.
2008. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
A lány nemigazán (bár megeshet). Ha egy pár valamelyik fele elájulhat akor inkább a pasi. Végülis a vér totál elszáll az agyából máshova.
2008. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
A csajnak nem száll el máshova te? :D
2008. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen ellehet ájulni pár mp-es eszméletvesztés lehetséges..


N.

2016. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!