Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányok élvezik ha a pasik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok élvezik ha a pasik a csiklójukat nyalogatjak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát hogyisne, ezt hívják orális szexnek.

Van, aki csak így tud elmenni, és van aki ezt minden másnál jobban élvezi.

2008. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor bevállhat egy 17 éves csajnál nagyon remélem ... mert nekem ez lenne az első és nem kapok el valamit fetőzést ha a nyelvemmel izgatom a ott lent ?
2008. aug. 29. 11:26
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
ha nem nemibeteg akkor nem hinném,v nincs vmi fertőzése.De erre kicsi az esély általában 17 évesen
2008. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nemhinném, hogy bajod lenne. Amúgy én megveszek érte:) IMÁDOM...:D:D:D
2008. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor ezt ki probalom mert sztem még az elözöt barátjai nem csinaltak vele ! esetleg valaki letudna irni valami technikát hogy hogy csináljam ?: :) köszikeh elöreis
2008. aug. 29. 11:41
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát lol... előbb nézd át a 8-os bioszkönyved végét Te is, ha ennyire nem értessz a dolgokhoz. Utána ha van kérdésed, tedd föl.
2008. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
86%

8.-os biosz könyvbe nincs olyan,hpgy hogy nyaljunk ki jól egy csajt..:)

SZóval:

Én nagyon szeretem mikor a barátom a nyelvét dugdosta be nekem a /lyukba/

de ha izgatod a csiklóját az is jó!sőt..:)

jah és figyelj oda,hogy mikor megy el a csaj,vagy mikor érzed azt,hogy huhh nagy dolgott tettél ott lent,mert elég kellemetlen tud lenni neekd is és a csajnak is,hogy még csinálod de nemtudod mikor hagyd abba,ezért légy résen:)

2008. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Mindenképpen nyerő ha,főleg ha jól csinálod.Pl.: bő nyállal és ha nem kapkodsz.Sok siker!
2008. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú hát Isteni érzés az biztos. Lassan és körkörösen izgasd a csiklóját, sok nyállal és érzékien. Néha a kezeddel is megmasszírozhatod. A teste reakcióiból érezni fogod, hogy gyengébben vagy erősebben csináld. Fertőzést nem fogsz kapni, de fő a higiénia, tusoljatok előtte! Sok sikert!
2008. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Naná.
2010. nov. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!