Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam a szexre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magam a szexre?

Figyelt kérdés
Elég fura kérdés.. Másfél éve,hogy elhagyott a párom,azóta egyáltalán nem volt férfi az életemben. 3 hónapja megismertem egy pasit.Sokat vagyunk együtt,de a csóknál tovább még nem jutottunk. Én szeretném,de mikor elkezdenénk,valahogy mégis elhúzódom. Ő türelmesen vár rám,de még nem érzem,hogy kész lennék rá. Hogyan tudnék ezen változtatni? Mit tegyek?
2008. aug. 29. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Ha nem vagy kész rá, akkor egyenlőre sehogy.


Üdv, T

2008. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Próbálj meg ne elhúzódni,add át magad az érzésnek.
2008. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hogy mit csinálsz és az miért rossz, miért csinálod?


Az első válaszoló meg valami apáca?

2008. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt most nem pontosan értem! Mire gondolsz?
2008. aug. 29. 15:02
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem apáca, nagyon is igaza van hogy ha nem érzi magát késznek akkor miért csinálja? szerintem akor nem is lehet jo az egész
2008. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez azt jelenti,hogy lehet 5 hónap,de lehet 5 év mire kész leszek rá? Annyira magányos vagyok egyedül,viszont,ha együtt vagyunk úgy sem érzem olyan jól magam:( Milesz így velem:(
2008. aug. 29. 16:57
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Ne sajnálkozz,hanem csinálj valamit! Ha így nyavajogsz,nem lesz jobb semmi! Van pár dolog,részletek,amit nem írtál le.Így nem lehet általánosságokat írni,mert nem biztos,hogy hasznos.


Embereld meg magad,vagy menj el pszichológushoz!

2008. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én voltam az első válaszoló, és nem kell lehurrogni. Igazság ez, nem egy két ilyen oldalt olvastam át. Jelenleg is olyan cseten dolgozom, ahol nap mint nap ilyen kérdésekkel szembesülök. Talán el kellene gondolkozni. És tartom az első válaszom!


Üdv, T

2008. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy-két - de nem több!! - pohár bor is segít. Ellazulsz, átadod magad az érzésnek, és ha valóban jól sikerül, akkor az már motivál majd a következőre.

Szegény pasit én nem kínoznám!

2010. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!