Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem meg a férjem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a férjem, hogy kinyaljon?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk házasok, és eddig nem csinálta. Én simán leszopom őt, akkor ő miért nem nyal?
2008. aug. 28. 23:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem ciki erről beszélgetni! Mond meg neki, hogy mire vágysz! Ahhoz, hogy a szexuális élet mindkét fél számára a lehető legjobb legyen, elengedhetetlen a szexről való beszélgetés, mert nem vagyunk gondolatolvasók, nem (mindig) tudjuk, hogy mit szeret(ne) a másik!


Egyébként én a másik oldalon vagyok, mert én kiszeretném nyalni a barátnőmet, de ő undorodik még a gondolattól is, szóval nem csináljuk. Lehet, hogy a férjednél is hasonló dolgok állak a háttérben!

2008. aug. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
2 évig kibírtad,hogy nem csinálta,nem is értem hogyan.Meg azon is csodálkozom,hogy ő ez idő alatt nem csinálta egyáltalán.Mondd el neki,mit szeretnél,ha nem csinálja,te se csináld neki.2 év után még talán rá tudod venni erre,ha csak nem arról van szó,hogy egyáltalán nem szeret ilyeneket csinálni.Bár én olyan pasival még eddig sohasem találkoztam,aki ezt ne szerette volna csinálni(persze attól még lehet olyan is).
2008. aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

2 hónap után a párom csak ritkán nyalt ki, aztán egszer leszoptam őt úgy istenigazából, és mondtam neki, hogy "Te is csináld nekem".

És csinálta, azóta is csinálja.. 2 év házassá meg előtte ismerettség, és ilyet nem beszéltek meg?

2008. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
szerintem ha te is csinálos neki akkor szinte kötelessége lenne hgy viszonozza. Te se csináld neki és ha rákérdez h miért nem akkor mondod neki h "Szivem, az a helyzet...". ennyi az egész ha így se csinálja akkor te se... és akkor neki se lesz jo
2008. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%

Légyszi nyalj ki, vagy gyere, most Te is csináld szájjal.

Nem hiszem h túl nehéz kimondani.

2008. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg ha házasok vagytok, van annyi intimitás a kappcsolatotokban, hogy nem odavágsz neki egy szót, hogy nyalj ki. Beszélgess vele. Mondd, hogy szeretnéd ha megtenné, kíváncsi vagy, hogy milyen. Hisz feleségül vett téged, akkor egymásért mident, nem? Mondd, hogy te is az ő kedvében jársz, tegye ezt ő is. Lehet fél, hogy rosszul csinálja, vagy az ízétől, szagtól. Nyugtasd meg, hogy ápolt vagy. Talán be is jön neki. Egyszer megteheti, és ha nem jön be, akkor ne erőltesd.
2008. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Vedd rá e 69es pózra... :D Szerintem beválna...
2008. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!