Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elérni azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elérni azt, hogy tovább tartson a szex, később élvezzek el?

Figyelt kérdés
Van úgy, hogy 5-10 perc alatt, de van amikor 1-2 perc alatt elélvezek. 19 éves fiú vagyok, 1,5 éve élek nemi életet, azt hittem, hogy ez változni fog, de nem változik... Hogyan tudom elérni, hogy később élvezzek el?
2008. aug. 28. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha láttad a pite 1. részét akko tudhatod hogy a 2 gumi a bevált módszer.
2008. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez tényleg igaz, vagy csak poénból mondod?
2008. aug. 28. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos faszán letompítja az ingert de csodálom hogy eddig ez nem jutott eszedbe. Talán nem vetted észre hogy gumiban érzéketlenebb lesz? De van érzéstelenítős gumi is ha nagyon kanos vagy. De szerintem hülyeség. Ha előtte kivered akkor mégegyszer tuti hogy nem fog menni 2 perc alatt.
2008. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez érdekes... Köszi a segítséget. :)
2008. aug. 28. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg visszatartani,gondolj valami másra egy kis időre.Akármilyen nehéz is,nem csak a te élvezetedről szól a dolog.
2008. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél egy oan gumit, ami késlelteni!Mi a páromal oat próbáltunk és vagy 20 percig bírta így:P nézd meg www.durex.com így hirtelen nem tom a nevét, de egy óra van rajta!!!Nagyon yo, próbáld ki, vagy előtte verd ki, de lehet h akko annyira már nem fogod kivánni a bnőd,már egyén függő:P
2008. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Durex Performa egy speciális, benzokainos síkosítóval ellátott óvszer, mely késlelteti az ejakuláció bekövetkeztét, ezáltal meghosszabbítva a szexuális együttlétet. Remélem tudtam segíteni szia
2008. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt érzed, hogy elmész, vedd ki és kényeztesd a partnered orálisan, aztán tedd vissza és megint vedd ki. Így tuti tovább bírod!
2008. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél péniszgyűrűt!
2008. szept. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!