Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom sok emberrel szexel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sok emberrel szexel, feljár lakásokra is. Féltem kicsit, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pl.megerőszakolhatják,kivehetik valamilyen belső szervét,drogoztathatják,levágják valamilyét,megverhetik,megölhetik stb.Kellene valahogy jeleznie,vagy nem tudom,hogy ha valami nincs rendben,de hogy tudnaa hívni,ha épp pl.kínozzák? Őt nem annyira érdekli az ilyesmi,pontosabban érdekli,de attól még csinálja (elmúlt 18 éves).
2008. aug. 28. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Hát ez bajos.Az ilyenekre mondják hogy k*va mégha pasi is.

Valahogy beszélned kellene vele.Amugy meg kevés annak az esélye hogy Fűrész 4.-es jelenetbe kerüljön de megvan rá az esély.Nah meg ott vannak a nemi betegségek is.HIV,AIDS stb.

szerintem beszélj vele vagy beszélj a szüleivel hogy ők is próbáljanak meg vele beszélni.

2008. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg rövid úton felejtsd el ha veled is le szokott feküdni, mert rádragaszt valamilyen nemi redvát! ha meg csak szimpla haver akkor meg csinál amit akar, majd egyszer a detoxikálóban végzi vagy a proszektúrán túladagolástól, nem tanácsos mindenféle jöttment szarházival összeszűrni a levet. De tenni amúgy nem tudsz ellene, ha ilyen akkor ilyen!
2008. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Milyne értelemben barátod a barátod? Vagy hozzád is így jár fel?
2008. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
95%
beszélj vele menjen el orvoshoz kivizsgálásra a biztonság érdekében. és adj neki választási lehetőséget ha így akarja folytatni akkor nem érdemes vele maeadnod, még akkor sem ha szereted. ha igazán szeret téged akkor megteszi érted és befejezi ezt az életmódot.
2008. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kiherélném!!!!
2008. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elnézést,nem fogalmaztam jól:nem a szeremem,'csak'haver,de annál kicsit több (sokat beszélgetünk stb.) szóval nem vagyunk nemi kontaktusban.Annyit sikerült elérnem,hogy mostmár használ gumit,és visz is.
2008. aug. 28. 20:41




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!