Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy lányba az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba az osztályomból. Leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
hat azt irtad beleszerettem akkor ebbol az kovetkezik...ha logikusan gondolkodunk...nem?
2008. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
de nem ertem ...miert kerded?az olyan nagy tragedia?:P
2008. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem guszta. Ha ő is így érez irántad akkor nyugottan mond meg neki. Szerinted mi vagy ha beleszerettél 1 csajba. Sok boldog közös perceket.
2008. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Haaaat ha beleszerettel es testileg is vonzodsz hozza akkor tuti:P:P de szt nm nagy baj nem kell szegyeld!:P
2008. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy, akkor igen :) De nyugi sok leszbi van Magyarországon. Pl: [link]

Szerintem ne mondd meg neki, mert ha elterjed az osztályban, akkor ezzel fognak cikizni. De csak te tudod felmérni a helyzetet.

2008. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biszexuális is lehetsz, ha a fiúk is tetszenek.
2008. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Hülye identitászavaros picsa!
2008. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
hasonló a helyzet. az egyik barátnőm belémszeretett. ez most elég hosszú, a lényeg, hogy nem akartam tönkretenni a barátságunkat meg minden, hatszázszor végiggondoltam már. végül belementem, megszerettem és most volt 7 hónapja, h járunk. a suliban nyílt titok, összesúgnak a hátunk mögött, de ki nem szarja le?:D boldogok vagyunk és kész. ennyi
2008. aug. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltétlenül. Komolyan. Én 16 évesen szerelmes voltam egy lányba. Pedig amúgy nem izgattak különösebben a nők, de vele el tudtam volna képzelni, hogy lefekszünk egymással meg hogy rendesen összejövünk. Pedig nem vagyok leszbikus. 22 éves vagyok és sose volt kapcsolatom nővel. De szerintem ennek inkább az a magyarázata, hogy a szerelem sokkal inkább személyiségre irányul és nem mindig válogat a nemek között, csak az emberek a társadalom hatására nem keresnek szerelmet azonos neműek között, de ritka esetekben kialakul mégis amúgy heteró embereknél is.
2009. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
hát figyelj... gondolkozz el azon, hogy vonzódsz-e hozzá szexuálisan. ha másra se gondolsz, csak arra, hogy juuuuj, meg akarom csókolni, és nem pusztán kiváncsiságból akarod, akkor ja, gondolkozz el rajta. ha meg nem akarsz vele lefeküdni, smárolni, csak iszonyúan szereted, akkor ez csak egy lelkidolog, nem vagy leszbikus, csak vonzódsz pont ehhez a lányhoz; megfogott a személyisége meg minden. amugy mennyi idős vagy?
2009. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!