Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Adnak a pasik hangot szex közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnak a pasik hangot szex közben?

Figyelt kérdés
Csak az én pasim nem ad hangot szex közben? Mások hogy vannak ezzel?
2008. aug. 28. 17:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nyugi,az en pasim sem ad hangot hangot sex koxben. De az meg nem baj, hisz attol meg elvezheti:) nyugi:)
2008. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak félénkebb pasik akik nem adnak hangot.Vagy arra hivatkoznak ha nyögnek akkor az őket is izgatja így hamarabb elmennek.Páromat is mindig rákell erőltetnem,hogy egy pici hangot adjon,de nem mindig megy neki.Ha nem akarja úgyse fogja.
2008. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én párom se nyög, ha erre gondolsz, de olyan aranyos arca van, és látom, hogy NAGGYON élvezi. Persze néha kiszalad a száján egy pici nögés, amitől én csak "bevadulok" De nagyon ritkaszámba megy.. Bezzeg énn...:$
2008. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ohh, az Én barátom sem nyög... Multkor mikor csináltam neki szájjal... mondtam neki, h azért adhatna ki vmi hangot, h tudjam, h jó-e... akkor csak annyit mondott, h higyjem el, h nagyon jó és behunyta a szemét, láttam rajta, h élvezi, utána is csak a levegővételt hallottam, továbbra sem nyögött. Néha mondom neki, h hallani akarom ahogy nyög, akkor néha-néha nyög egyet de utána megint a hangját sem hallani.. :D ő ilyen :)
2008. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
AZ én pasim sem ad ki hangot, max a végén, amikor elmegy, de akkor se sokáig meg nem olyan hangosan.
2008. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Haaaaat az az egynetol fugg vannak pasik akik hangokat adnak van amek nm :P:P
2008. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én párom se ad ki hangokat,de voltam régen olyan pasival,aki kész áriát adott ki közben,az sem volt jobb sokkal,csak a fél ház hallotta kb.
2008. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A pasik általában visszafogattabbak mint a nők.
2008. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ordítok ha jól esik mint egy kanos jávorszarvas, eddig tetszett a csajoknak, ez tényleg bejön nektek, csajok?
2008. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az én barátom szokott néha nyögni, meg nagyokat sóhajtani, szóval azért hallani rajta. nem kell, hogy nyögjön, de szeretem hallani, ahogy szuszog.
2008. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!