Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj az, h miutan egyutt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, h miutan egyutt voltunk a baratommal, es utanna ra 10 percre megint szerettem volna vele lenni. Talan tul elegedetlen vagyok? Az igazsag h mikor vele vagyok em birok magammal, ez nagy baj? Talan velem van baj?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
dehogy baj. én még akkor is icergek moscorgok és kise engedem amikor ő elélvezett.egyből jöhet a második.És hidd el, ő sem bánja:)
2008. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nincs veled baj, teljesen természetes, hogy a nők izgalmi állapota tovább marad meg. a párod ilyenkor, ha nem bir még 1 menetet, akkor elégitsen ki párszor kézzel vagy szájjal, aztán ha még mindig kivánod, akkor egy idő után neki is megjöhet megint a kedve :D
2008. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
en szeretnem is olyankor nagyon, elszabadul minden korulottem, de o nem igazan h hat meg elig telt el azota egy kis ido. Hogy vehetnem ra ot is, Vagy egyszeruen hagyjam, es fogjam vissza magam?
2008. aug. 28. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
kicsit várj vele, kb. 10-15 percet, utána megpróbálhatod szájjal ismét keménnyé varázsolni.
2008. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kosz a vallaszokat:)
2008. aug. 28. 17:10




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!