Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy nemhogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy nemhogy huvelyen keresztul, de meg csiklon keresztul sem tudok elelvezni?

Figyelt kérdés
A baratom hiaba izgat kezzel vagy szajjal,mintha mi sem tortenne.Meg magamnak sem tudom megcsinalni.Persze jo-jo,de az orgazmus nagyon messze van.Ja,es abszolult nem vagyok feszult sem szorongas nincs bennem,mert altalaban ezek a valaszok ra.
2008. aug. 28. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem problaj meg egy kicsit magaddal foglalkozni - egyedul. tegyel be egy filmet ( ezt nagyon ajánlom), gondolj olyan dolgokra, amiktol izgalomba jossz. aztan probald meg simogatni magad. de legy teljesen egyedul. ha magadnak menni fog, konnyebb lesz kapcsolatba átvinni az egészet.
2008. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen neked kéne felfedezni hogy hogy nagyon jó neked.azért is, mert a végén a barátodnak lesz lelkiismeretfurdalása, és annak meg nincs jó vége.

ha egyedül vagy ,keress egy felnőttfilmet magadnak, hátha kasz vmi ötletet, vagy megtetszik vmi, esetleg megfigyeled magadon mi az ami felizgat, és arra a részre kellene koncentrálni.sok sikert!

2008. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
első válaszolóval nagyon egymásra hangolódtunk:)
2008. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok próbálkozás, gyengédség. Egy ici-pici alkohol is belefél, hogy tényleg ellazulj. Azt írod nem vagy feszült, de én biztos vagyok benne, hogy az vagy és folyamatosan azon görcsölsz, hogy miért nincs orgazmusod? Magadnak sem sikerült soha? Az baj, először a saját testeddel kell tisztában lenned, csak utána tudod megmutatni a partnerednek, hogy hogyan csinálja, hogy jó Neked! Sok sikert! :-)
2008. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Magamnak megtudom,de nem kezzel es sajnos azt a dolgot nem tudom bevinni az agyba.Es sajnos a poziturak kozul egyikkel sem sikerul sem semmi massal.
2008. aug. 28. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
mért nem tudod bevinni az ágyba? 2.hsz
2008. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1. akkor a párodat vidd ahhoz a "dologhoz".

2. ha a "dologgal" már megy, akkor csináld úgy, hogy kézzel is menjen. ha te nem tudod magadnak, akkor az tuti, hogy a párod sem fogja tudni.

2008. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!