Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az amivel felhúzhatom egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amivel felhúzhatom egy kicsit a barátom?

Figyelt kérdés
Úgy értem h milyen praktikák vannak amivel olyan örömet okozok neki amitől beindul.Mit suttogjak a fülébe?Mi legyen rajtam mikor ketten vagyunk otthon?Pl múltkor volt rajtam egy fekete ruci és arra mondta h szexy,miket szeretnek még?Pasik írjanak elsősorban, h mi jön be?!
2008. aug. 28. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
elég fiatalnak tűnsz, szóval sexshop kizárva gondolom.akkor meg marad a jó öreg szexifehérnemű.
2008. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

izgató dolgokat kell suttogni, pl. hogy kivánod, vagy hogy mit tennél most vele szivesen.


ha otthon vagytok kettesben, akkor egy csipkés bugyi, meg vagy egy kicsi top, vagy egy férfiing legyen rajtad, félig begombolva.


egyszer az egyik barátnőm felhivott, amikor én egy házibuliban voltam, ahova ő nem tudott eljönni. teljesen komoly volt a hangja, kérte, hogy kicsit menjek arrébb a ricsajtól, nagyon megijedtem, hogy valami baj van. amint kimentem a konyhába, elkezdte mondani, hogy hatalmas gond van, mert iszonyatosan kiván, már egyszer magához s nyúlt, de nem segitett, és csak azt akarta, hogy ezt tudjam, és most mehetek is vissza a többiekhez, meg se várta a döbbent reakciómat, csak letette. mondanom sem kell, másnap reggelig folyamatos erekcióm volt.

2008. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fiatal vok igen,az alapokat tudom:P A szexshop az teljesen kizárva oda nem is mennék még ha lehetne akkor sem.Az a baj h mindig van nála meg nálam is itthon valaki.:S
2008. aug. 28. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! És utána nem is hívtad vissza vagy valami? lehet azt várta volna nem?:P de nagyon aranyos megnyilvánulás volt tőle :D:D
2008. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!