Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert van az h mar nem egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az h mar nem egyszer fekudtem le a baratomal meg is faj mikor behatol?

Figyelt kérdés
mikor mar bent van nem faj annyira de meg mindig nincs kedvem a szexhez. Ha csak hulyulunk kenyeztesuk egymast nincs baj de mikor kerdi h akkor moat....nekem minden kedvem elmegy mert nagyon tud fajni.Ez tudom h nem normalis velem van a baj??
2008. aug. 28. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

ha o az elso partnered, akkor az attol lehet, hogy még szük a huvelyed. aktul elott problajon meg ujjazni téged, eloszor csak 1, kesobb mikor mar nem faj, tobb ujja segitsegevel. es ha mar jooo nedves vagy es picit tagabb, akkor johet a behatolas.

en mar 1 ideje élek szexuális életet, de ilyen fajta elojaték nélkul nekem is fájna az tuti. szoval no para.

2008. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel: hosszú, nedves előjáték, akár nyalogathat is, aztán ujjal tágitson. te pedig próbálj meg ellazulni, meg ne úgy állj hozzá, hogy amikor behatol, úgyis fájni fog, mert tényleg fog is, ha ezen görcsölsz.
2008. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a fentiek nem jönnek be a síkosító még mindig csodákat tehet.
2008. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!