Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiúk szeretik, ha a csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik, ha a csaj lenyeli, lenyalogatja?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye egy kérdés, de kiváncsi vok, h van-e aki nem szereti. Pl. ha utánna csókolózunk akkor nem fura, hogy a saját "ízüket" érzik a csaj szájában? nah ezt a kérdést már megint jól feltettem, előre is bocs.
2008. aug. 28. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom imádja ha orálisan kényeztetem, főleg ha lenyelem utána a...-t. Viszont utána szigorúan tilos szerinte puszit vagy csókot váltani. Ő nem szereti érezni a saját ízét. Miután egy rágót bevettem utána már mehet a csók. Elég idegesítő, de végülis logikus.
2008. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én párom szereti, tetszik neki, hogy lenyelem, ez is szerintem az teljes elfogadás része... hát igen érezni utánna a csóknál, de azért elég hamar elmúlik, s aztán már nem zavaró, de neki sem tetszett a saját íze...- mondtam is neki, hogy no akkor nekem...lenyelem, de nekem sem mindig tetszik az íze, de azért lecsúszik :P


Sőt az én páromnak az is tetszik, ha a kezével csinálja nekem, s olyan lesz tőlem a keze, s akkor ha az ujját kicsit nyalogatom... nekem az én saját ízem, hát nem kellemetlen az íze, de azért nem hiányzik..

2008. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Barátom mindig megcsókol utánna:) Nah jó, ezért is hülye a kérdés. De várom a további válaszokat is, fiúktól elsősorban:)
2008. aug. 28. 10:38
 4/9 anonim ***** válasza:
én is le szoktam nyelni a barátomnak, és ő sem viszolyog utána a csóktól, sőt. szerintem nem is szabad, milyen már, hogy rágót kell bevenni, hogy ne érezze azt, amit az előbb a szádba eresztett... na mindegy. egyébként ha egy picit szétnézel itt (kérdező), akkor látod, hogy csomó pasi tett már föl olyan kérdést,hogy "a barátnőm miért nem akarja lenyelni? én úgy szeretném!". fene tudja miért jó nekik, de ha ennyire jó, hát legyen meg ez az öröme. de ha a barátom egyszer is kijelentené, hogy nem csókol meg, mert spermaízű a szám, hát leshetné, mikor nyelem le legközelebb.
2008. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
mindig lenyelem a barátomét
2008. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem nyelem le,és utána nincs csók,inni szoktam utána kicsit és akkor nem gáz,de sztem nem kiváncsi a saját ízére.Én sem engedem neki miután ő csinált jót h megcsókoljon,eleinte még engedtem de mivel ő sem engedi ezért én sem.Volt már mikor lenyeltem de aztán rögtön ittam rá mert nem vmi jó az íze.De attól függ h mit eszik illetve iszik előtte.Az ananásztól más lesz az íze és az kibírható.
2008. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok.Ha veled lenyeleti,akkor ő miért undorodik tőle?Engem nem zavarna,ha már képes rá hogy lenyelje.Az ilyen pasinak nem kéne lenyelni a spermáját.Most aztán lehet lepontozni,nem érdekel!
2008. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeretjük, ha beleélvezhetünk a barátnőnk szájába. Azt is minden fiú szereti, ha lenyelik a spermáját a lányok. Az is szexi tud lenni, ha az arcára engedi a lány és onnan nyalja le. De az is jó tud lenni, ha a lány csak kiveri nekünk és a a hasunkra folyatja vagy a csak hagyja, hogy a péniszünkön végig folyjon egészen a has alatti területig, (persze ehhez az is kell, hogy borotvált legyen a has meg ott lenn) ahhonan le tudja szopogatni, vagy fel tudja nyalni a lány a spermánkat. Szerintem az elég gáz, ha cumizás után a fiú nem engedi, hogy megcsókolja a lány, mert elvileg az egész lenyelést meg, hogy engedik, hogy a szájukba élvezzünk el értünk teszik. Szerintem, minden elismerés jár azoknak a lányoknak, akik ezt megteszik. 24 F
2018. dec. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én direkt utána megpuszilom a száját
2023. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!