Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van az az alap folyás ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az az alap folyás ami minden lánynál van. Amikor a barátom be akar nyulni a bugyimba nem hagyom, mert cikinek érzem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Mondd azt, h az csak azért van mert benedvesedtél tőle...erre nagyon beindulnak :) Vagy ha tényleg nem szeretnéd h folyásod legyen, előtte tegyél be tisztaságit, és ha oda kerül a sor h nyúlkáljon, tüntesd el a betétet. Azt egyáltalán nem szeretik.
2008. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ti mit szoktatok csinálni?
2008. aug. 28. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, nekem a párom is tudja, hogy egy nő hogy működik... így hát nem lepődik meg ha kicsit olyan... most csak azért nem hordhatsz mindit tisztaságit,mert hát ha... én szerintem csak akkor használd ha amúgy is szükségét érzed.
2008. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiába rak be betétet, a folyás akkor is érezhető lesz. Nem a betét okozza a folyást, az a lánc másik végén van... :-)

A folyás teljesen természetes dolog. Nem tudsz vele mit tenni. Sőt, nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha kicsit érettebb, tapasztaltabb leszel rájössz majd, hogy mennyire nagyon hasznos és sok nőnek éppen az jelent hatalmas problémát, hogy nem megfelelő a nedvesedése.

Ha a barátodat zavarná (kétlem), akkor az annyit jelentene, hogy messziről nem érett a bugyiban nyúlkáláshoz, úgyhogy nyugodtan várhat vele.

Ez a folyamat egymást generálja: alapvetően is van egy nedves környezete a hüvelynek, csókok, érintések, ingerlések hatására ez még erősebb lesz, mire eljuttok a bugyiba nyúlásig már intenzív és optimális esetben még intenzívebb. Nyugi, nem lesz annyira erős és sok, hogy az már tényleg zavaró legyen.

Ezt megszüntetni kb olyan lenne, mint a párodat megkérni, hogy előváladék és magömlés nélkül szeretkezzetek, mert ciki, ha valami jön a hímvesszőből.

Ha nincs gomba, fertőzés, vagy egyéb betegség, akkor a szinte színtelen, a szaga sem zavaró és az íze sem.

2008. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy állandó alap folyásom. A páromnak elmondtam, hogy nekem ez van, de nem fertőző meg semmi. Általában szex elött mindig elmegyek lezuhanyozni, vagy legalább is kiveszem a tb-t és megmosom egy kicsit magam. Szerintem nem kell félrebeszélni, főleg ha egy kapcsolatban vagy. A párod megérti ezt. Az elöttem szólónak pedig 100%-osan igaza van!!!
2008. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
semmit, természetes, nem ciki.
2008. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha fehérfolyásra gondolsz, akkor egyél kevesebb cukor tartalmú kaját, mert azt a candida okozza, ami a cukortól szaporodik!
2008. szept. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!