Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért jött divatba az, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött divatba az, hogy a csajok plasztikáztatják a nagyobb szemérem ajkakat?

Figyelt kérdés
Nincs azon semmi gusztustalan ha nagy.Csajok válaszát várom.
2008. aug. 27. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert sok férfi nem szereti. Az én párom mindig azt mondta, hogy örül, hogy az enyém nem nagy, mert az nem tetszik neki!
2008. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nagyobb van (inkább "teltebb"), és a barátom nagyon szereti, és meg se fordulna a fejemben, hogy átalakíttassam.
2008. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, de gondolom ugyanolyan lehet, mint a mellek. Ha túl kicsi, akkor nagyobb kell... ha a szeméremajkak nagyok, akkor kisebb kell. Nem tudják magukat elfogadni olyannak, amilyek. Vagy az is közre játszhat, hogy túl sokat foglalkoznak azzal, hogy mit gondolhatnak róluk mások. Rengeteg indok lehetséges.
2008. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerinem is izgi.Ne csináljátok lányok.Még várok válaszokat.
2008. aug. 27. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Csak vigyázat, mert könnyen ilyenné válhat az ember:

[link]

[link]

2008. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a ket kep tenyleg nagyon durva, visszataszito!
2008. aug. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!