Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ugye az nem gáz ha én nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye az nem gáz ha én nem szeretem az orális szexet?

Figyelt kérdés
nem tudom miért fe nekem vhogy nem jön be:S barátom meg imádná csak én nem nagyon csinálom neki mert nem szeretem:$ volt már belőle konfluktus mert nem értette meg h nem szeretem de legalább most már abba hagyta(a konfliktus után) a baszogatást vele.egésznap csak ezt tudta hajtani.
2008. aug. 27. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Figyu, ahogy látod neki gáz, nekünk meg annyira mindegy. Most azt várod hogy azt mondjuk h ááá, nem gáz. És valahol ez így is van. De ha a pasid szeretné, te meg még csak meg se próbálod az gáz. Nem erőszak, nem követelheti meg a barátod. Ha nem akarod ne csináld, de azt azért megírhatnád, hogy mit nem szeretsz benne?! Valsz csináltad már ha tudod h nem szereted. Azt szereted ha a pasid kényeztet?
2008. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak semmi nem gáz, csinálod azt amit akarsz és úgy ahogy akarod amíg nem ütközik a hatályos törvényekbe, csak legfeljebb lesz akinek nem fog tetszeni, mert kellemes dolog az és ha már hiányzik neki akkor sürgősen más uán fog nézni aki majd megteszi, csak ezért előnyös hogy ha mégis meg akarsz valakit tartani hosszútávon. Egyébként tényleg nem világos hogy ha rendben van tartva a szerkezet és nem bűzlik mint a pöce akkor mi a rossz benne. Én merem állítani hogy az enyém tisztább mint a legtöbb figura ujjai amit meg megnyalnál minden előítélet nélkül! Szóval legalább próbáld meg ok?
2008. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Undorodni a partnered testétől? De gáz.
2008. aug. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
figyeljetek...számtalanszor próbáltam de 1*űen nem tudom hosszú ideig csinálni neki.ennyi.nem undorodok a testétől de 1*űen nem szeretem azt a váladékot ami a péniszéből jön ha orálisan kényeztetem.ez még gondolom nem bűn...
2008. aug. 28. 17:37
 5/6 anonim válasza:
Természetesen nem gáz, ha nem szereted csinálni, mindenki mást szeret. Ha többször próbáltad, de sosem élvezted, akkor egy ideig ne erőltesd, pihentesd, és pár hónap múlva próbáld újra, talán kell, hogy egy kicsit fejlődjön a kapcsolatotok hozzá. Csak akkor csináld, ha igazán szereted, és ne azért, mert félsz, hogy elhagy emiatt. Az először nekem is furcsa volt, de mivel szeretem a barátomat és semmi rossz íze nincsen, szívesen megteszem neki, boldog vagyok, ha örömet szerzek neki ezzel, persze ez nem jelenti azt, hogy neked is kötelességed ilyen módszrekhez folyamodni! Ezt te érzed. Én hozzászoktam és mára már valóban élvezem!
2008. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Ha nem érzed úgy, hogy te akarod neki csinálni, akkor ne csináld. Azt írtad, hogy "baszogat" téged. Én a helyedben elgondolkodnék, hogy a pasi miért is van veled. Ha szeret Téged, nem baszogatna, hanem megértené és nem erőltetné a dolgot. Ha nem akarod, ne csináld.


A második hozzászólónak üzenem, hogy nem az orális szexszel kell valakit hosszútávon megtartani. Ha így csinálod, akkor jól kihasználnak Téged.

2008. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!