Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan élvezzem? Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élvezzem? Hogyan izgassuk a puncim? Mivel, hogyan izgasson fel?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, lány. A barátommal eddig kézzel és szájjal csináltuk. Szerintem az ujjaival elvette a szüzességem, de még nem hatolt belém a farkával.

Az a baj, hogy nem tudok elélvezni. Úgy hetente 1x tudunk így együtt lenni. Korábban (Ő az első kapcsolatom) nagyon sokat maszturbáltam. Valószínűnek tartom, hogy azért nem megy, mert hozzászoktam "magamhoz".

Nagyon aranyos és szeretne segíteni, persze nem erőltet semmit.

Tanácsot szeretnék kérni, hogyan oldódjak fel igazán.

Arra is gondoltunk, hogy esetleg kényeztethetném magam előtte, pl. bedugná az ujját, addig én meg játszanék a csiklómmal - kipróbáltuk, de nekem így sem ment.

Nem tudom, hogyan lehetne...

Köszönöm a válaszokat, előre is!


2008. aug. 27. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

mutasd meg neki, te hogy szoktad, akár úgy, hogy előtte csinálod, ő meg csak figyel, akár úgy, hogy irányitod a kezét. használjatok sikositót, ha magadtól nem vagy elég nedves.

valószinű sokat görcsölsz a dolgokon, talán szégyenlős is vagy előtte? próbáld meg elengedni magad. az se baj, ha nem egyből pettinggel kezditek a dolgokat, hanem mondjuk egy forrú fürdővel, utána meg megmasszirozhatna a párod.


az meg nem baj, hogy magadhoz vagy szokva, majd átszoksz a párodra is, vagy ő idomul jobban hozzád.


irtad, hogy csak heti 1re van lehetőség. ez miért van? munka miatt, vagy a szülők nem engedik? mert ha ez utóbbi, akkor gondolom együtt se tudtok aludni, csak pár órátok van együtt, az meg nem tesz jót a libidónak, hogy mindig az órát kell nézni; szóval ilyenek is közrejátszhatnak.

2008. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
még mindg első vagyok. esetleg még vibrátorral is megpróbálkozhatnátok. először csak te otthon, magadnak, utána szintén magadnak a párod előtte, később a párod neked a vibrivel...
2008. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Ezt a vibrátoros dolgot sztem kipróbáljuk ;)

Igen, sajnos nem tudunk együtt aludni. Anyumék nem engednek. Még fősulira járok, tanulok, Ő dolgozik - szal. tényleg csak pár óránk van sokszor :S

2008. aug. 27. 15:29




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!