Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy vannak olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy vannak olyan pasik, akik szinte nem hajlandóak kielégíteni a barátnőjüket?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem. Ha a lány megteszi a barátjáért, márpedig ezt sem mindenki imádja, akkor szerintem ő is igazán megtehetné... "Nem szereti (csinálni)".. nekünk kötelező szeretnünk, mert csak úgy leszünk "jók az ágyban", igaz?

Pasik véleményét is várom.


2008. aug. 27. 12:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
én pasi vagyok igazad van ez oda vissza játék lenne.mond meg neki hogy te se szereted csinálni csak miatta teszed .és mond neki azt ha öse teszi meg akor te se ted meg neki azt.legaláb probálja ki ezt mond még neki sok sikert
2008. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

szia. én lány vagyok,és nálunk is ez van.a párom igényli hogy orálisan is csináljam,de ő a 3hónap alatt 2x ha csinálta.ujjazni megszokott,de szájjal.....

nem tudom miért van ez.ha nekik jó érzés,azt hiszik hogy nekünk nem? vagy hogy mi nem vágyunk egy kis kényesztetésre???

2008. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

sajnos vannak ilyen pasik, akik az ágyban elvárják a dolgokat, mert az nekik "jár", tenni meg nem sokat hajlandóak. vagy azért, emrt önző a fickó és eszébe sem jut, hogy neked is kéne élvezni a dolgokat, vagy azért, mert nem szeret téged. (ez előbbi a jobb eset, mert ekkor még fejlődhet.)


ülj le vele beszélni, mondd el neki, hogy te is igényled a törődést, ha nem érti meg, akkor meg közöld vele, hogyha ő erre nem hajlandó, akkor majd keresel valaki mást, aki még boldog is lesz, hogy téged kielégithet.

2008. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ja, és paasi voltam.
2008. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

(még mindig az előző vagyok)

én nem értem az ilyen pasikat egyébként. én imádok nyalni, a nedvesedő női intimrész illata, ize, látványa annyira fantasztikus, hogy nem tudok betelni vele; nemegyszer volt olyan, hogy attól elmentem, hogy én adtam az orális szexet a nőnek.

2008. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nos, nem személy problémával indult a kérdés.. de azért köszönöm. :) Igazából csak kis részét érzem a problémának, a barátom is hanyagolta mostanába a dolgot, és igazából pont ez a fura.. ha én minden egyes alkalommal szívesen megteszem, .. hogy tudja elviselni, hogy ne viszonozza? Én nem bírnám ki, hogy a párom csak engem kényesztessen.. és én ne adhassam vissza.

Nos, a barátommal nemrég szakítottunk, szal vele ennyi. Biztos, hogy nem tartom normálisnak ezt így, főleg szemben az olyan pasikkal, akiknek még az aktus előtt is, első a lány!

És köszönöm az egyetértő válaszokat, sokat számít, örülök, hogy ti is így gondolkoztok! Lépni egyébként nem tudom, hogy lehet intelligensen, és nem kínosan megbeszélni ezt.. mert azért MÉGIS. Mindegy, hogy egy pár mindenről tud-e beszélgetni. Ilyesmit felhozni.. elég baj, ha fel kell ezt hozni, és a pasi nem kapcsol! Erre a sok kérdésre fel írtam ki ezt a kérdést, amikor lányok panaszkodnak ilyesmire. ...Komolyan nem értem!

2008. aug. 27. 12:57
 7/14 A kérdező kommentje:
*személyes
2008. aug. 27. 12:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én sem értem, miért van ez. viszont szerintem nem gáz felhozni olyan témát, hogy gond van a szexxel. ha az egyik nem mondja, hogy valami nem jó, akkor a másik azt honnan tudja? plusszban senki nem született "muffmágus"-nak (40 éves szűz :D ), ha a nő nem mondja, mi a kellemes neki, magunktól nehezen jövünk rá. nekem mákom volt az első komolyabb barátnőmmel, vele kiműveltük egymást rendesen; azóta meg mindig rákérdezek én a nőnél, hogy jól csinálom-e, vagy hogyan szereti. nekem egyáltalán nem ciki ezt megkérdezni, elvégre minden nő más (egy kicsit).
2008. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A problémákat valóban nem ciki megbeszélni. Nem is szabad, hogy kínos legyen. De ez egy alapvető dolog, úgy érzem. Pont ezt nem értem, hogy lehet, hogy a pasi nem érzi, ez is kell egy nőnek!? Legalább néha.
2008. aug. 27. 13:49
 10/14 anonim ***** válasza:
esetleg azzal lehet ügyeskedni, hogy amikor orális szexre kerül a sor, akkor a lány 69es pozicióba helyezkedik, tehát a punciját a srác arca elé tolja. ha erre sem érti meg a fiú, hogy mit kéne csinálnia, vagy csak nem akarja, akkor azzal az emberrel nagy gond van.
2008. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!