Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet nővelni a pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet nővelni a pénisz nagyságát vastagságát?

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 04:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Felizgatod magad es kesz is :D
2008. aug. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Värj lehet hogy läny a kérdezö és a barätja szerszämät akarja vastagitani

Akkor 1xübb az eset

Kézbe veszed de inkäbb jobb ha szäjba és huzogatod nyalogatod szopogatod és meglätod vastagabb lesz mint alaphejzetbe

Nem tudtad

2008. aug. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2008. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
imered a motorpumát!na evvel kell felfujtatni!
2008. aug. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jaj ezt tudtam kicsit rosz volt a kérdés szal pl nekem 17 cm er és pl szeretnék 19 cm erest meg ha szeretném vastagitani akkor ot mi a teendő? a pumpa veszélyes
2008. aug. 27. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Hülye vagy.


2. Minek akarsz 19 centist?


3. Minden beavatkozásnak van kockázata, a végén még lerohad. Ne műttesd magad fölöslegesen!

2008. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! A 17 cm teljesen normális, sőt,afölött van. A 19cm már nagy, sok nő nem szereti, mert fáj nekik. Szóval szerintem ne piszkáld magad,jó az úgy, ahogy van!
2008. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindnekinek hát aki nem fogad el igy az nem szeret igazán:D nem a méret alényeg csak picit:P de azért köszi h irtál
2008. aug. 28. 21:26




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!