Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 3 éve van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 3 éve van kapcsolatom és soha nem éltem át az orgazmust?

Figyelt kérdés

Legalábbis én nem "tudok" róla...

Pedig a barátom nem csinál rosszul semmit,és már egyébként régebben megosztottam vele ezt a problémát..akkor nagyon magára vette a dolgot,hogy ő csinál valamit rosszul.Probáltam nyugtatni,hogy nem az ő hibája..mert tényleg nem.Mindig szokta kérdezni,hogy jó volt-e,amire én azt felelem,hogy igen,mivel maga a szex jó csak nem jutok el "odáig"..Mit tegyek?Vag hogyan tovább?


2008. aug. 26. 21:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah és ez az első komoly kapcsolatom,szóval ő vette el a szüzességmet is és rajat kivűl nem voltam mással..ha ez jelent valamit..
2008. aug. 26. 21:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egy cipoben jarunk.24 vagyok es meg nem volt huvelyi orgazmusom. amugy csikloi orgazmusod van? mert ha igen akkor kulonbozo poziturakban akkor azt is lehet kenyeztetni akar te akar a baratod,igy az orgazmus is be fog kovetkezni elobb utobb.turelem!
2008. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha még soha nem volt orgazmusod, egyáltalán, akkor azért te is felelős vagy. kezdj el maszturbálni, simogasd, izgasd a csiklódat, tanuld meg, mi a jó neked, és magadnak sikerült elérni az orgazmust, akkor a párodat is meg tudod rá tanitani.


ha a csiklós orgazmus megy már rutinból, akkor lehet elkezdeni a G-pontot keresgetni a hüvelyben, ezt már nyugodtan lehet a pároddal is csinálni, sőt...

2008. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyetértek! fedezd fel magad a tested, és ha az sikerult, megtanithatod rá a párod is, hogy hogy jo neked. simogad magad, nézz filmet, gondolj olyan dolgokra amik felizgatnak aztan probald simogatni a csiklodat. hamar belejossz, csak légy laza.
2008. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem volt még sem ilyen sem olyan..Szoktam filmet nézni meg fantáziálni és felizgulok tőle meg jó is..csak nem érzem az orgazmust...nehéz megmagyarázni..furcsa
2008. aug. 27. 19:16
 6/8 anonim válasza:
Hát én is igy vok! Félek h nem vok képes orgazmusra, de lehet h az a baj/om h mindig olyan helyen vltam együtt a barátommal ahol nem voltunk egyedűl v féltem h vki benyit és nem tudtam ellazúlni! Magamnak meg egyszerűen nem szeretem mert ugy nem tok felizgulni normáisan! :S
2008. aug. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csak én nem vok még együtt vele 3 éve ennyi a különbség! =)
2008. aug. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől tartok,hogy nem vagyok rá képes...de mi más helyeken is csináltuk (olyanokon ahol nem zavart senki,meg egyedűl voltunk)de ez annyira rossz hogy végülis hiányzik az életemből egy jó dolog..és annyira szertném tudni hogy milyen ez!
2008. aug. 28. 12:47




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!