Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a különbség óvszer és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség óvszer és óvszer között?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van ugye pl. redős, vékony, intenzív, "kitartó", stb. Melyik kényelmes vagy nem a lánynak vagy a fiúnak? Elsősorban tapasztalatokat várok. A vékony tényleg kevesebb idejig bírja? Mondjuk egy intenzív 45 perces aktushoz mit ajánlotok?
2008. aug. 26. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
sokfélét nem próbáltam, így csak egy tapasztalatot tudok mondani. a legjobb inkább a normál, amin semmi extra nincs, csak mondjuk síkosító (Durex Classic). egyszer használtunk Durex Extra Safe-et és egyszer Lifestyles Ultra Safe-et, ezek kiszakadtak. annak ellenére, hogy állítólag biztonságosabbak.
2008. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is a normálissat ajánlom. Esetleg valamien ízesítésüek.Mindegyiknek megvan az előnye és a hátránya.Nem kell gumiabroncs, de nem is valamien hártya. Normál 4 ever+ banán :)
2008. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek más a jó. Kísérletezni kell. Mi sem próbáltunk sokat, de a normál nekünk is bevált. használtunk színeset is, de abban sincs semmi extra, csak színes. Meg olyat is, ami állítólag késlelteti az orgasmust a pasinak, de tök ugyanolyan volt, mintha normállal csináltuk volna.
2008. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akár redős akár pöttyös semmit sem lehet rajtuk érezni max többet fizetsz. Amúgy a normál tényleg jó. Az ultra vékonynak nagyobb az esélye hogy kiszakad. Mi LifeStyle Ultra Safe-el kezdtük (spermicides) aztán kipróbáltuk a Masculant az ízesítettet az is bevált és most tartunk a Rako óvszernél. Nekünk eddig egy sem szakadt ki. :)
2008. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor én is a szerény tapasztalatomat osztom meg veled (sok kicsi sokra megy alapon)

Eddig én is csak Durex és Lifestyles-t használtam. Az előbbit könnyebb felteni, az utóbbin viszont van spermicid.

A kérdésedre konkrétan válaszolva:

redőset még nem próbáltuk, mert b.nőm azt olvasta valahol, hogy olyan, mintha reszelővel csinálná :P

Kezdetben az idegek megnyugtatásza végett extra safe-e használtunk. Aztán próbáltunk ízesítettet, nem sokáig volt ízük, vettünk egy vegyes csomagot, abból az egyik sima volt, az egyiken voltak valami kis dudorok, ,de mintha nem lettek vlna, és volt benne 2 fekete... Na annál lehangolóbb dolog ne nagyon van... :P

2008. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jajj, előttem író... Azt olvasta.. nőnek bűn megtanítani az olvasást, nem elég h minden hülyeséget elhisznek amit olvasnak, de minden hülyeséget le is írnak nekik :D

Amúgy imádom a nőket, ezt is egy nő barátom mondta.

2008. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, úgy érzem sokat tanultam belőle:P Utolsó hozzászólónak: nem hiszek el mindent, amit ráírnak, csak kiváncsi voltam..ennyi
2008. aug. 26. 22:43
 8/10 anonim válasza:
Mi elöször a Durex Elitet használtuk, ami szerintem jó.. utána jött ízesített, amikről hamar lejön ,meg szerintem annyira nem is jó.. a bordázottat észre sem venni, talán cska a pontozottat.. én a simára esküszöm.. ja és a Durexre :P
2008. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi:) lifestyle vagy durex? ki mire szavaz?
2008. aug. 26. 23:06
 10/10 anonim ***** válasza:
nincs sok különbség. én nem vettem észre semmi eltérést a vékony emg a vastag óvszerek között, a redőset egyik fél sem élvezi, a spermicidesre meg lehet, hogy egyikőtök allergiás lesz. legjobb a sima. hogy durex, vagy lifestyles, az mindegy, mindkettő nagyon jó, szóval azt vegyétek, amelyik olcsóbb. én használtam anno ilyen "masculan"-t is, egy 10es csomag került kb. annyiba, mint 2db 3as Durex, azzal sem volt semmi baj, csak nem annyira ismert név.
2008. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!