Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj ha lány létemre felizgulok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha lány létemre felizgulok az animal szexre, de soha az életbe nem próbálnám ki semmi pénzért?

Figyelt kérdés
:S
2008. aug. 26. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Hát addig nem baj, amíg a párod elé azzal nem állsz, hogy nézzetek ilyen filmet, mert téged ez felizgat. Szerintem nézne nagyokat, úgyhogy ne nagyon hangoztasd, ha lesz/van barátod. Csak magadnak nézd, gondolj rá, de a párodnak ne mond, ha tudod róla, hogy nem olyan beállítottságú.
2008. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon sok embert izgatnak eféle perverziók, csak a legtöbben nem vallják be mert szégyellik.
2008. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
engem is nagyon felizgat az animal sex, és én is lány vagyok. de tényleg ne nagyon terjeszd a barátodnak, vagy az ismerőseidnek:)
2008. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tud róla senki. A barátomnak el se merném mondani, mert kiröhögne :D Amúgy remélem kinövök belőle, mert csak 15 vagyok. De tényleg semmi pénzért nem próbálnám ki :S
2008. aug. 26. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Rám most jött rám ez a dolog, 20 vok, én se próbálnám ki semmi pénzért, de néha megnézek egy-egy ilyen videót és izgat. Én nem mondtam el senkinek, még a vőlegényem se tudja, mert én nem tartom túl normális dolognak. Majd elhagyom. Ez miatt ne izgulj, te is kinövöd majd.
2008. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hungaroboy ***** válasza:

Szerintem nem baj hogy érdekel. Engem is érdekel és nem akarom kinőni. Én normálisnak tartom az animált. Nem tudom, mi óta érdekel, úgy magától jött. Én sem igazán mondom el senkinek, mert mindjárt otrombaságokat vágnának a fejemhez, pedig mindenkinek a magánügye, mire izgul fel.

Hungaroboy

2008. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez egy perverzió. Most animal, holnap már lehet pedofília, utána vérfertőzés . . . szerintem te sem gondolod komolyan, hogy ennyire lesüllyedj állati vagy még azalatti szintre - - egyszerűen undorító, ne akard, hogy egy idő után hányjál saját magadtól, ha tükörbe nézel . . . nem azt mondom, éld ki normálisan a szexuális vágyadat, de ne az állatokkal, bemocskolod a saját emberi mivoltodat és méltóságodat, ráadásul úgy tudom, hogy állatkínzásnak minősül és természet elleni fajtalanság is egyben --- bűncselekmény
2010. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen állatra izgulsz ;) A kutya, ló stb. szerintem természetellenes, de a hal, angolna normális, mert ezek amúgy is szexuális képzetet keltenek a nők többségénél, az angolna ráadásul jól csúszik ;)
2010. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez ne haragudj, de undorító, szerintem te sem gondolod komolyan, hogy ennyire lesüllyedj állati vagy még azalatti szintre - - - súlyos személyiségzavar - - - egyszerűen undorító, ne akard, hogy egy idő után hányjál saját magadtól, ha tükörbe nézel . . . nem azt mondom, éld ki normálisan a szexuális vágyadat, de ne az állatokkal, bemocskolod a saját emberi mivoltodat és méltóságodat, ráadásul úgy tudom, hogy állatkínzásnak minősül és természet elleni fajtalanság is egyben --- bűncselekmény
2010. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!