Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy pasi és nekem nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi és nekem nagyon megtecet de ö csak a sexet akarja tölem és énis akarom töle a sexet mit kéne tenem?

Figyelt kérdés

A Baj csak az hogy apukám kollegája!! Ha találkozunk a beszélgetésünk majdnem mindig a sexre jut ki!!

Már párszor megbeszéltük hogy megtesszük csak nem volt üres lakás így nem jött össze

De én nagyon kívánom őt és ö is engem


2008. aug. 26. 20:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mit kéne tenem?
2008. aug. 26. 20:21
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha kívánjátok egymást miért ne? Csak ha kitudódik rossz vége lesz
2008. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk mondhatni ugyanez a helyzet de azért nem tesszük mert ha kitudodik akkor baj lenne
2008. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha kitudodik nálunk is nagy baj lenne de amikor meg látom azzonal megcsokólnám én nem birom ki
2008. aug. 26. 20:55
 5/12 anonim ***** válasza:
ha csak egy sima egyuttletrol lenne szo akkor miert ne tennetek meg.Es csak akkor derulne ki,ha valamelyikotok elszolna magat.ha ugyesek vagytok megoldjatok,ha kivanod es o is teged akkor szerintem ennek semmi akadalya nincsen,csak a vedekezesre figyeljetek oda.A tobbi sima ugy.A hely is megoldhato,hetvegen vagy eppen amikor mindkettotoknek van egy kis szabadideje ,mehettek panzioba vagy hotelbe ahol senki nem zavarna titeket.vagy kis telepulesen laktok ahol ez nem oldodhat meg?Nekem is volt egy ilyen esetem,hogy nem lett volna szabad,mert nos volt de egyszeruen mikor az erzelmek diktalnak ,nem lehet a szivnek parancsolni.nekunk sem volt hely ahol megoldhattuk volna ezert elmentunk kocsikazni....es jo volt.nem vagyok kurva vagy ilyesmi,3 ferfi volt az eletemben osszesen es 24 vagyok.de mikor szerelmes az ember nem igazan tudd gondolkodni.szerintem tedd meg,biztosan jol fogod erezni magad,de mindenkepp beszeljetek meg,hogy ez koztetek marad.nagyon kivancsi lennek,ha majd mikor megtortent,hogyan fogod magad erezni,csak nehogy szerelem legyen a vege.hany eves vagy? ha van valami fejlemeny irj nekem priviben.koszi
2008. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj bele.Ha megtörténik akkor a pasi ugyse bírja ki hogy ne szólja el magát valakinek vagy esetleg a többi kollégának.Rád és apukádra nézve is nagyon égő lesz és később meg fogod bánni.De az ember ha nagyon eluralkodik rajta a vágy, akkor hajthatatlan, nincs ami megállítsa, ezért arra kérlek,legalább a védekezésre nagyon figyeljetek oda.
2008. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszike mindenkinek a választ és aszt hiszem hogy megteszük
2008. aug. 27. 08:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de hány éves vagy? És a pasi?
2008. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már csak a kérdésedben kb. 6 helyesírási hiba van, tanulj meg írni. És ne legyél ilyen ösztönlény, mert könnyen ráfázhatsz (nemi betegség,...)
2008. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha ovszerrel vedekeznek nemi betegseg sincs,nem kell szegenyket igy elremiszteni,hisz nem egy kanniballal fog szeretkezni,hanem egy ferfival aki kivanja ot.
2008. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!