Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a fiuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a fiuk többsége mindig csak a sexet látja meg bennünk. Mért van ez? És csak a sexre hajtanak? És mért szertik a fiuk jobban a sexet mint mi?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a fiúk többsége komolytalan nőcsábász,akiknek sok idő kell mire leragadnak egy lány mellett,és komoly kapcsolatba kezdjenek.Az,hogy miért van ez...nemtudom.

De ne általánosítsunk,nem minden fiú hajt a szexre...maximum kezdetben,mikor elkezdik.De még akkor sem mindig.

És,hogy miért szeretik jobban a szexet?


Kinek is könnyebb elérni egy orgazmust?!:)

2008. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te találkozol rossz fiúkkal. Nem csak a szexre kellünk nekik, úgy ahogy ők sem csak arra kellenek nekünk. Nem csak a szexre hajtanak, rengetegen normális párkapcsoltara vágynak. És egyáltalán nem kívánják jobban a szexet, mint a nők, mert a nők is ugyanúgy vagy még jobban is szeretik.
2008. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretik jobban, csak többször.

Amúgy meg tényleg minden fiú a szexre hajt, ez az ösztönük.

Amelyik nem, az csak látszólag nem, mert nem meri bevallani nyíltan. EZ van ezt kell szeretni.

Ettől függetlenül vannak megbízható palik, még ha egy kezemen meg tudnám számolni is...

2008. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem a parom minden nap igenyli a szexet.....hat nem is tudom,hogy jo vagy rossz
2008. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos bennem tényleg mindig csak azt látják:( Szőke hajam van, zöld szemem, és baba arcom... Általában minden pasinak az első mondata a 'Húú, de megba**nálak' volt eddig. Most szerencsére sikerült találnom egy aranyos, kedves srácot, aki tényleg nem csak azt akarja. És egyszer mindenki megtalálja az ilyet, szerintem:)
2008. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolóhoz: És kinek is hosszabb az orgazmusa?!
2008. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert annak idején az állatvilágban aki nem akarta eléggé a szexet, azt a másik egyszerűen félrelökte. Aztán persze neki születtek utódai... NAGYON kellett akarnia, hogy akár az életét is kockáztassa érte.
2008. aug. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszadó vagyok.


Lehet,hogy hosszabb...de van aki még évekig is küszködik egy orgazmusért.

És a nőké sem sokkal hosszabb.

:|

2008. aug. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy küszködik még eléri, de ha egyszer megtapasztalja, onnantól kezdve...
2008. aug. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja... kb 4-5-ször . nem viccelek, fent van valahol a neten, láttam, agyi hullámokkal mérték.

Aki meg 4-5 évet vár nő létére egy pasitól. a HÜLYE!!!

2008. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!