Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18 eves csaj vagyok. 4-5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 eves csaj vagyok. 4-5 alkalommal masztizok hetente. Ez sok? Minden lany masztizik?

Figyelt kérdés
Erdekelne az is ki hanyszor szokta.
2008. aug. 26. 18:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hát nekem (sajna)nincs barátnőm akivel lehetne, és igy én annyira nem kívánom a masztit, egyedül nem olyan jó,nálam heti 1-2, az már kevés?
2008. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%
Már bocs, de én pl. nem igénylem és nincs semmi bajom... Csak egyszerűen a párom maximálisan ki tud elégíteni.
2008. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A lanyok tobbsege szerintem elobb vagy utobb kiprobalja...eloszor felfedezi sajat testet,aztan pedig hogy oromot szerezzen sajat maganak...ezzel szerintem semmi baj nincsen.Nem viszed tulzasba es nem alkalmazod minden egyes nap ami azt jelenti hogy neked eleg is ennyi.En is 18 vok csaj es heti 4 nalam is megvan.:)
2008. aug. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
En meg 15 vagyok, es lany.. A napi 1 orgazmus a minimum, annal inkabb csak tobb, ha nagyon belejovok:) Kiveve ha megjon, olyankor nincs kedvem a verben matatni, de olyankor is kivannam..
2008. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!