Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom ki akar kötözni. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ki akar kötözni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok. Megbízom benne. KI akar kötözni, h vmi újat vigyunk a párkapcsolatunkba. Ti mit csinálnátok?
2008. aug. 26. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Első alkalommal nem hiszem, hogy jó lenne kikötni. Jó dolog a kötözés, de első alkalomra nem hnném, hogy jó ötlet lenne
2008. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha meg is bízol benne, és szereted, első alkalommal (szerintem) akkor se! Tényleg nagyon jó, és izgató tud lenni, de nem első alkalommal. Szerintem várjatok még ezzel a kikötözéssel egy kicsit.
2008. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha még szűz vagy akkor ne hagyd, érhetik meglepetések az embert még ha meg is bízol benne.
2008. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem első alkalomra... hanem csak izgatni akar:) így sztetek?
2008. aug. 26. 16:29
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
igy sem. az legyen "az új" a kapcsolatban, hogy szépen haladtok a pettingben, aztán megtörténik az első aktus. csak pár hónapja lehettek együtt, akkor meg hova akar "újitani"? ha már maga a szex is kezd befásulni, akkor lehet kötözésen meg ilyesmin gondolkozni...
2008. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
76%

ez hülyeség, ha még szűz vagy akkor maga a sex uj dolog lenne....

Nehogy ezzel kezdjétek már első alkalommal!

Gondolkozzá mááá', ha a barátod első alkalomnál ezt akarja , mit akarhat majd később....

2008. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Hát nem tudom talán ha nem szexwlnétek csak mondjuk orálisan elégíteni ki.Egyébként én a heledbe biztos,hogy belemennék,ez olyan izgi és új,próbáld ki
2008. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Szüzen, első alkalommal rögtön kikötözve???

Mi van kapcsolatotokkal, hogy ilyet kell tenni?

Meglepetés lesz, az valószínű... de nem hiszem, hogy kellemes.

2008. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
48%
hát én nem vállalnám be így elsőre! még ha meg is bízok benne akkor se... kitudja hogy ha beindul (és én ki vagyok közbe kötözve) akkor mit fog csinálni...
2008. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Hat annak semmi ertelme meg...pettingelni anelkul is lehet hogy kikotozzenek...de te kell eldontsd hogy akarod-e,ha ugy erzed hogy ez neked tetszene akkor ki lehet probalni,de inkabb tartogasd kesobbre.:P
2008. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!