Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap barátommal análisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap barátommal análisan csináltuk. Az eleje nagyon rossz volt, de utána már jobb volt. Ettől lehet bajunk? (gumi nélkül volt)

Figyelt kérdés
És h értessem meg a barátommal, h nem szeretném többet max nagyon ritkán, mert nem akarom, h később legyen bajom belőle, meg jobban szeretem a sima szexet. Másnap mondtam neki, h nem lesz több ilyen, de mondta, h ő szeretné. Miért nem ért meg? tudom, h szeret, Én is szeretem, csak egy kicsit a helyembe képzelhetné magát. Én hagytam, h csinálja, és h kipróbáljuk, de ennyi. Többet nem akarok..
2008. aug. 26. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Értesd meg a barátoddal, hogy a szexhez két ember kell, nemcsak egy, aki csak magára gondol és arra nem, hogy mi jó a párjának! Ha neked nem kellemes (el is hiszem!) az anális szex, akkor csak egész egyszerűen mondd meg neki! Ha nem lenne önző, akkor megértené, hogy te nem akarod!
2008. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. óvszerrel kell csinálni, a fertőzésveszély miatt

2. ha simán elmondod neki, hogy neked ez rossz volt, és nem érti meg, akkor nem veled van a hiba. forditott esetben, te tennél vele olyat, ami csak neked jó, neki pedig kifejezetten rossz?

3. próbáld meg te is felnyomni egy ujjad a fenekébe. vagy élvezi, vagy nem. ha élvezi, akkor mondjad neki, hogy mostantól ez lesz a kapcsolatban az anális szex. ha nem élvezi, és még akkor se látja be, hogy ez neked szar, akkor én elgondolkoznék a helyedben azon, hogy biztos szeret-e téged.

2008. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
ha megakarod értetni vele hogy milyen érzés neked, akkor nyulj fel a seggébe és aztán kérjen repetát.
2008. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így könnyen össze is szedhettek mindenféle bacit.Ezért is találták fel a gumit hogy a fertőzésektől megvédjen!Hiszen a belegben millió baktérium tenyészik és a megfelelő higénia nélkül komoly fertőzéseket lehet összezedni.

Amugy meg nyugodtan mond meg a barátodnak hogy neked ez nem kellemes és egyáltalán nem élvezet.Ha ezt nem fogja fel akkor dobd ki a picsába.

2008. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rosszul, vagy sokat csináljátok, akkor hamar (néhány év alatt) elgyengülhetnek a záróizmaid. Ez még 75 évesen sem öröm... úgyhogy azt tanácsolom, hogy ez rendkívüli és RITKA jutalom legyen a számára a részedről.
2008. aug. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !!! Tegnap este beszéltem vele, elmondtam neki, h nekem ugy rossz volt, és nem szeretném csinálni, és h én sem csinálok neki olyat, ami neki rosszul esne, és ugy vettem észre, h megértette, mert azt mondta, h túl van tárgyalva és megölelt és megpuszilt :)
2008. aug. 27. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!