Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Írtátok hogy szex után ajánlat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtátok hogy szex után ajánlatos elmennie a lánynak wc-re mert így távoznak az esetleges fertőzésekhez vezető anyagok. De másik nyíláson pisilünk, nem ott ahol szexelünk, akkor mi az értelme?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha már enyire parázol meny el zuhanyozni.
2008. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam mert parázok!!!! Csak ez érdekelne, hogy akkor mi is van.
2008. aug. 26. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

ugyan hol olvastál ilyen hülyeséget?Mert biztos hogy nem itt olvastad mert én mindennap itt olvasgatok de még hasonlót sem olvastam eddig.

Hiába mész el WC-re ugyanúgy bennedmarad a vírus ha a partnered fertőzött.Azért kell WC-re menni hogy kifollyon a sperma és ne egész nap ott csöpögjön ki belőled mikor te mászkálsz mindenhova.

2008. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is olvastam itt, hogy ajánlatos elmenni a lányoknak, de a fiúknak is szex után wc-re pisilni. Nem vagyok ugyan szakértő, de szerintem azért mondják, mert szex közben a hugycső nyíláson át befolyhat a nyál, a sperma, vagy az izzadság stb.És a pisiléssel kitisztul a hugycső. Nem vagyok biztos benne, de talán ezért ajánlatos:)
2008. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2008. aug. 26. 14:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan azért kell h ne alakuljon ki hólyaghurut és stb.. annak az okosnak meg aki írta h hol olvastad ezt a hülyeséget annak üzenem h nem ártana ha egy kicsit jobban tájékozódna és utána osztaná az észt..
2008. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

...és ezzel tudományos alapokon kerültünk közel a pisiszexhez, mint követendő példáhpz. Zsír!


én pasiként kifejezetten kerülöm a szex utáni (kb. 15 percen belüli) vizelést, mert kifejezetten nem esik jól a dolog. A kedvesem sem rohangál ki wcre, inkább összebújunk.

Mi már csak ilyen vagányak (vagy felelőtlenek, kinek mi tetszik)vagyunk és hazárdízozunk nagyakra-főre...

Reméljük megússzuk.


(egyébként a szextől méhszájsebet és méhnyakrákot lehet ám kapni!)

2008. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

igen lehet kapni hugyúti fertőzést méh nyavalyákat a szextől, a mcdonaldsos kajától rákot, májelégtelenséget, a dohányzástól rákot, a drogtól meghalsz, minden jó/élvezhető dolognak van valami hátulütője, mindenkinek csak azt kell eldöntenie, hogy végigparázza az életét, "jaj egy forgalmas, szmogos helyen lakok, akkor most nekem biztos tüdőrákom lesz, ki sem megyek az utcára mert az autó is elüthet", vagy esetleg megpróbálja élvezni. mert aki folyamat görcsöl valamin az nem élvezi igazán az életét.

amúgy megkérdeztem anyumat, nem egy mai csirke, és ő mondta h eddig nem is hallott erről, nem ám hogy minden aktus után wc-re rohangálni. ha nem kell, akk nem megy wc-re és még soha sem volt hugyúti fertőzése.

2008. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jólvan nem kéne ilyen undokul válaszolni csak megkérdeztem mert én ezt hallottam! És köszi annak aki normálisan válaszolt!
2008. aug. 27. 11:11




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!