Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert van, hogy nehezebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van, hogy nehezebben nedvesedek be?

Figyelt kérdés
a baratommal par honapja vagyunk egyutt,es nagyon szeretjuk egymast.A baratom minden nap igenyli a szexet,nekem eddig nem is volt vele problemam.Egy kis ideje eszrevettem,hogy nem ugy mukodik ahogy elotte.Eleinte mire mar elkezdtuk volna az elojatekot,mar teljesen nedves voltam.Most meg kicsit megkell dolgoznia ahhoz,hogy ott lent olyan legyek amilyennek lennie kellene.Nemertem.Zavar a dolog,mert a baratom ilyenkor azt hiszi,hogy en nem is kivanom(pedig igen) es,hogy csak miatta akarom a sexet.
2008. aug. 26. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi gond, használjatok sikositót. sokáig én is abban a hitban éltem, hogy egy nő akkor izgult fel, ha nedves, de aztán beláttam, hogy ez nem minden esetben van igy.
2008. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Talán azért mert korán kezdtétek el, vagy mert stresszes avgy vmilyen dolog miatt az lehet otthoni barátok suli vagy épp amit mondtam h enm vagy még rá felkészülve legalább is a tested ellent mondd.Csak nyugodtan gondoljatok egymásra és csak akkor csináljátok amikor azt komolyan is gondoljátok.Csak lazán és sok sikert!Kata 20
2008. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!