Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakit a legjobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakit a legjobban felizgatni, egy fiut peldaul?

Figyelt kérdés
tudom...tapogassam ott lenn,de ha nem csak azt akarnam,hanem a testen valami mas hely letzik,ami erzekeny es fel tudna izgulni?
2008. aug. 26. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Kapcsold ki a tv-t mikor BL döntőt néz és vedd el a sörét, vagy mond neki, hogy terhes vagy...ezek tuti felizgatják. Más sajnos nem jut eszembe hirtelen.
2008. aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
sajnos (?) mi pasik eléggé egyszerűek vagyunk: van a farkunk csúcsa, meg a testünk többi része. az előbbi izgatását nagyon-nagyon élvezzük, az utóbbi izgatása meg helyenként jólesik, helyenként nem, de csak arra tudunk gondolni, mikor térünk már át a jobbik részre. a legtöbben egyébként kedvelik, ha simogatod a feneküket, puszilgatod a nyakát, esetleg az arcára adsz nedves puszikat, esetleg a mellbimbóját is lehet birizgálni (mondjuk ezt én ki nem állhatom, de van, aki szereti), de száz csóknak is egy a vége: mindig a farok a legélvezetesebb rész.
2008. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy létezik, de azért jobb,ha tudod, hogy a legérzékenyebb pontja a férfinek középen van. :P

Én nagyon szeretem pl. ha a barátnőm csókolgatja a nyakam,vagy rajzolgat rá a nyelve hegyével, sztem nagyon izgató. Ha gondolod,próbáld ki,biztos tetszeni fog a barátodnak :)

2008. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi..amugy a nyak tenyleg egy erzekeny pont mindenki szamara:)
2008. aug. 26. 15:01




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!