Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyunk hogy az elso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyunk hogy az elso alkalom is tokeletes legyen?

Figyelt kérdés
trukokk?vagy egy kis tapasztalat?...
2008. aug. 26. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:

sokaat kell pettingelni meg ismerni egymás testét főleg a csaj testét mijen hejeken izgatható és nem kell félni aaa méjen felnyulástol lehet akár 2-3 ujjal is izgatni és puszilgatni közbe a csiklodat


de irok még csak most sietek

2008. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
petting mar volt...vagyis szerintem annak tekintheto,amugy lany vagyok,mit tehetnek hogy esetleg a fiut kicsit jobban felizgassam?
2008. aug. 26. 10:46
 3/8 anonim ***** válasza:

a fiút nem kell jobban felizgatni, fog az magától is izgulni eleget az első alkalomnál, többet is kelleténél, nem is fog sokáig tartni :D de egyébként a férfitest egyszerű: a farkát kell kényeztetni, kézzel vagy szájjal.


az első alkalom meg akkor a legjobb, ha együtt is tudtok aludni utána, lehetőleg egyikőtök szobájában, hogy ismert legyen a környezet, fel lehet disziteni a szobát illatos gyertyákkal, meg lehet válogatni lassúzásra alkalmas számokból.

2008. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen csatlakozom az előttem szolohoz aludjatok eggyütt ha lehet és esetled 2 - 3 menetet is megprobálhattok

és ha nem akarod hogy a fiu hamar elmenjen de hát azt addigra kitapasztalod ugye akkor rázd el neki elötte vagy jobb ha orálisan élvez el ha akarod ez neki isjo lesz igy lehet a fiut jobban felizgatni

2008. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
leirod medddig jutottatok el a pettingnél ujjazás esetleg valamejikőtök elélvezet vagy puncinyalás ezt ki ne hagyd minden nő nagyon szereti és élvezi annyira hogy egyes alkalmakkor el is élveznek tőle
2008. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első soha nem lessz tökéletes. És pont az a jó. Legalább megismeritek egymás hibamegoldóképességét.
2008. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
simán lehet az első is tökéletes, ha előtte hetekig, hónapokig csak pettingeltek, és kiismerték egymást testét, és ha szeretik egymást. nekem az első ilyen volt, és a csaj sem panaszkodott, sőt :D
2008. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsóra... attól, hogy nem panaszkodott lehet hogy nem volt neki jó :DD egyszerűen csak ilyen, nem akarta letörni a hatalmas egódat :)
2008. nov. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!