Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az baj ha mindig lenyelem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha mindig lenyelem a spermát (kivéve mikor a barátom rám élvez)? Tudom hogy nem lehet tőle teherbeesni csak egy általános kérdés hogy baj-e ha ennyire szeretem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 01:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem baj... semmi bajod nem lehet tőle
2008. aug. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ha szereted jo etvagyat hozza :D
2008. aug. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Most mégis, miért lenne baj?

Érdekelne, hogy jutottál erre a lehetséges következtetésre.

2008. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
ha vársz 1-2évet akkor valamelyik bolod tudos majd azt fogja mondani hogy baj. akkor vársz még1-2évet és a másik tudos azt fogja mondani hogy nagyon egészséges.
2008. aug. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%

irigylem a barátodat nincs is annál jobb érzés mikor szivod az anyagot mikor jon ki belőle és hatalmasat élvezel a nő szájába az meg önfeledtem habzsolva nyeli az anyagot nagyon jol esik ez nekünk a sperma meg nagyon egészséges de azt is hallottam már rola hogy hizlal de mi nem hizlal mamár

sok sikert sok jo szopást ja nem jár errefelé ha ott kevés lenne az anyag itt volna még neked


na puszi a puncidra

2008. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ahogy vesszük, lehet, hogy egy kissé hízlalhat, mivel glükóz van benne, de ugyanakkor a csoki is hízlal, mégig esszük.
2008. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy tudtam hogy a sperma egészséges, dehát mit tegyek ha IMÁDOM :D Mégegyszer köszönöm! :)
2008. aug. 26. 11:16
 8/17 anonim ***** válasza:
Irigyellek, és majdnem elhánytam magam tőle :s Pedig néha jó lenne rávenni magam a barátom miatt, de így nehézkes
2008. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
mond meg a barátodnakigyon előtte pár órával ananászlevet. állítólag attól édeskés íze lessz, vagy meg kevesebb húst egyen, és sok zöldséget, bizonyított tény hogy a vegetáriánus faszoknak "ízletesebb" spermájuk van.
2008. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, igen ezt az ananászos meg ez az amazos dolgot hallottam már és olvastam már róla. :) De az én barátomnak nincs ilyenre szüksége mert ezek nélkül is fantasztikus az íze!!!! Ez most az utsó előttinek szól, hogy ha nem szeretném ennyire a barátomat és ő sem engem akkor lehetséges hogy én sem szeretném annyira lenyelni a spermáját. Megmondom őszintén másfél éve vagyunk együtt és az előző kapcsolataimban egyáltalán nem kívántam még a testi kapcsolatot se!!! Engem nagyon felizgat mikor érzem hogy a számba spricceli az összes spermáját! Nagyon szeretem! :):)
2008. aug. 26. 23:11
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!