Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális ez vagy csak a két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez vagy csak a két hét kihagyás miatt van?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és 5 hete veszítettem el a szűzességem, nagyon fájt az első, pedik nagyon nedves voltam és nem is görcsöltem, párom is nagyon figyelmes volt! Azota már kb 30 szeretkezésen vagyok túl, de az első 2-3perc még mindig fáj, gondolom amig kitágul! Távkapcsolatban élünk és 2 hetente tudunk találkozni, talán az lenne a baj, azért fáj még mindig az első 2-3 perc, hogy abban a két hétben újra vissza szükűl? A csajoknál ez a fájdalom mikor múlik el teljesen? Mikor tágulunk ki, hogy ne fájon már? Mindig nagyon nedves vagyok, tehát az nem gond!
2008. aug. 25. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud már visszaszűkülni, tehát nem az a gond. Én már hónapok óta élek szexuális életet és nekem mindig fáj egy kicsit a behatolás, még akkor is, amikor nagyon kívánom a párom és nedves vagyok, de előtte nem "tágít" egy kicsit az ujjával.
2008. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én már 3éve nem vagyok szűz és mindig fáj az elején nekem is.sok előjátékot ajánlok,ugy jobb lesz.meg mi ugy csináljuk,amikor belém kezd hatolni,akkor még izgatja a csiklómat és ugy még izgulok és jobban belém tud csúszni,de nyugi én sem értettem hogy miért fáj az eleje,de azért mert nem vagyok nedves.deez egy jó tipp,nekünk bejött.Sok sikert!
2008. aug. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb 3 hónapja veszítettem el én is és még nekem is fáj a behatolás meg még 1-2 lökés. Nem azért van mert visszaszűkülsz, mert olyan nincs :D Max csak ha évekig nem csinálod. Amúgy nem kell aggódni, csináljátok az elején óvatosabban, és több előjáték + jó sok ujjazás. :)
2008. aug. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezen szerintem ne görcsölj, h mikor múlik el. Én is csak a sok előjátékot tudom ajánlani és a még óvatosabb behatolást.

Viszont azt tudnod kell, hogy szűkebb a bemeneted az átlagnál, vagy a srác szerszámához képest és ő ezt élvezi, de nagyon. Ezt szeretik a hapsik!! Ennek csak örülj:)

(Én is ebben a cipőben járok.)

2008. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!