Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés amikor a hüvelyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés amikor a hüvelyemben van a pénisz?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon nagyon jó :-)
2008. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Hogy neked milyen érzés azt csak te tudhatod, sokaknak nagyon jó, nekem egyáltalán nem.
2008. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
62%
szerintem feküdj le valakivel és megtudod. ha még fiatal vagy és nincs ilyen terved akkor ne kinozd magad.
2008. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
megfelelő kor, időzítés és megfelelő partner mellett mennyei. ha viszont csak azért szeretkezel, mert kíváncsi vagy, v mert már a többiek is túlestek rajta, v érzelem nélkül, akkor az a késöbbi szeretkezésekre negatívan hat ki.
2008. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, egyszerűen kíváncsi voltam.Köszi a kérdéseket!:D
2008. aug. 25. 22:49
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha neked még nem volt benne, akkor elsőre biztos fájna, aztán lassan kitágulna és már lehet jó is.
2008. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Hát hogy valami konkrét válasz is legyen: dugd be vagy 2 ujjad, és olyasmi. Csak persze intenzívebb, a nagyobb méret miatt.

Ha nem szoktad bedugni, akkor nagyon furcsa, hülye érzés, hogy van benned valami, mint mikor egy légy megy az ember fülébe. De azért mégis valahogy jó. Ha görcsölsz izgalmadban, akár fájhat is.

Éppen ezért, nem árt néha ujjazni magad, hogy szokd az érzést, mert akkor annyival nagyobb valószínűséggel lesz jó az első alkalom fiúval, jobban el tudsz lazulni.

2008. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
71%

Ha az én péniszem van benned, az fantasztikus érzés.

Ha másé, az már nem biztos.

2008. aug. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Először nem a legjobb de sokadszorra kellemes, és jó érzés. Nekem megnyugtat. Imádom:)
2008. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%

ne ijedj meg azért nagyon mert volt ojan barátnőm akinek az első velem nagyon jo volt nem fájt egyáltalán és nagyon jol érezte azt odabenn és ugy is aludtunk el utána de még később megraktam mig aludt de már akkor is fel volt izgulva teljesen aztán még jártunk vagy 4 évig de még most se felejtete el és mindig haaa találkozunk és nincs pasija akkor megkérdi hogy nem akarom e megdugni mert ojan jo volt neki


de csodálatos az érzés majd meglátod

ja ujjaztad már magad probálgasd mit érzel

2008. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!